Klaudia Halejcio o niani
fot. Instagram

Klaudia Halejcio nie chce zatrudniać niani. Jest zazdrosna!

Klaudia Halejcio nie wyobraża sobie oddania córki pod opiekę obcej osoby. Młoda mama przyznała, że dziecko jest cały czas z nią, a ona czuje zazdrość nawet wtedy, gdy ktoś inny bierze malutką na ręce.
Magdalena Drab
Klaudia Halejcio o niani
fot. Instagram
Klaudia Halejcio opiekuje się malutką córeczką niemal bez przerwy. Pracy jest przy tym co niemiara, ale aktorka nawet nie myśli o zatrudnieniu profesjonalnej niani. Byłaby zazdrosna!

Klaudia Halejcio nie chce mieć niani

Aktorka odpowiadała ostatnio na pytania fanów – zdziwionych, jak młoda mama znajduje czas na pracę, zadbanie o dom, siebie samą i jeszcze opiekę nad maleńkim dzieckiem. Okazuje się, że Klaudia Halejcio wcale nie korzysta z pomocy niani. Owszem, czasem w obowiązkach odciążają ją dwie babcie, szczególnie mama aktorki, ale na co dzień mała Nel jest niemal cały czas z mamą. Gwiazda miałaby ogromny problem, by oddać dziecko w ręce obcej osoby:

„Nie mam niani i nawet nie chciałabym mieć, ponieważ dla mnie to jest trudne oddać dziecko w obce ręce. Ja jestem zazdrosna nawet, jak ktoś ją bierze. Pomaga mi moja mama, czasami pomaga mama Oskara, ale niestety ona nie mieszka w Warszawie, więc nie mamy takiego luksusu, żeby była częściej” – wyjaśniła.

Klaudia Halejcio dodała, że mimo ogromnego zmęczenia stara się nie pokazywać w sieci trudnych momentów macierzyństwa – to byłoby przygnębiające.

Faktycznie, na wszystkich zdjęciach z Instagrama gwiazda wygląda kwitnąco – nie widać śladu po nieprzespanych nocach!
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Szukam niani - ustawa żłobkowa - film
1 października 2011r., weszła w życie ustawa żłobkowa. Zobacz jak możesz zatrudnić nianię na umowę.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy