Klaudia Halejcio opowiedziała o trudach macierzyństwa
fot. Instagram/ Kolaż mamotoja.pl

Klaudia Halejcio opowiada o pierwszych chwilach po porodzie. Przyznaje, że nie było jej łatwo

Klaudia Halejcio nie ukrywa ogromnej radości po narodzinach córeczki. Nie boi się jednak przyznać, że macierzyństwo nie zawsze jest usłane różami. Na nagraniu, które zamieściła w sieci, nie mogła powstrzymać łez.
Sylwia Arlak
Klaudia Halejcio opowiedziała o trudach macierzyństwa
fot. Instagram/ Kolaż mamotoja.pl
Klaudia Halejcio, jako świeżo upieczona mama, chętnie dzieli się z fanami swoją ekscytacją. Duże zainteresowanie na Instagramie wzbudziło jej nagranie ze szpitala, na którym niemal tańczy z radości. Teraz zdecydowała się jednak pokazać także trudne chwile po porodzie.

Klaudia Halejcio nie ukrywa łez i wzruszenia

W materiale wideo (nagranym 4 czerwca, kiedy aktorka była jeszcze w szpitalu) zamieszczonym na InstaStories gwiazda nie mogła powstrzymać łez. Okazuje się, że dolegliwości bólowe po porodzie mocno dają się jej we znaki. „Nie jest lekko, wszystko mnie boli” – mówiła celebrytka. 
 

Młoda mama nie ukrywała wzruszenia. Przyznała, że maluch wynagradza jej wszystkie trudy: „Nelusia jest cudowna. Dostała dziesięć punktów. W Dzień Dziecka zrobiła nam prezent. W nocy odeszły mi wody, urodziłam w sumie drugiego czerwca o 2:30. Wszystko poszło dobrze, chociaż myślałam, że będzie mi ze wszystkim łatwiej. Nie było tak łatwo. Boli potężnie. Były łzy, płacz, no ale po prostu ten brzdąc wynagradza wszystko”.

Pierwsze dni po porodzie nie należą do najłatwiejszych, o czym wie każda mama. Klaudii Halejcio i maluszkowi życzymy dużo zdrowia! 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Poznaj świąteczne plany Joanny Koroniewskiej - VIDEO
Joanna Koroniewska zdradza nam, jaka jest jej ulubiona potrawa i co kupi dziecku pod choinkę.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy