Klaudia Halejcio pokazała zdjęcia z chrztu córki
fot. Instagram/klaudiahalejcio

Klaudia Halejcio pokazała zdjęcia z chrztu córki. Było elegancko i bardzo wystawnie!

Klaudia Halejcio wyprawiła córce huczne chrzciny. Mała Nel miała kilka zestawów ubranek. Były nawet personalizowane ciasteczka! Wyraźnie widać, że aktorka zadbała o każdy detal przyjęcia.
Joanna  Biegaj
Klaudia Halejcio pokazała zdjęcia z chrztu córki
fot. Instagram/klaudiahalejcio
Klaudia Halejcio chętnie dzieli się swoim życie prywatnym w sieci. Zdradziła między innymi, że nie chce zatrudniać niani, ponieważ jest zazdrosna. Wyznała także, czego bała się po narodzinach córki. Teraz młoda mama opublikowała zdjęcia z chrzcin Nel, które odbyły się w ostatnią niedzielę.

Wystawne przyjęcie

Aktorka pokazała na InstaStories relację z chrzcin córki. „Mam chrzciny Nelusi, więc dom pełen ludzi. Pełno dzieci, domowe przedszkole. Szykujemy się, szybko” – zaczęła aktorka.

Instagram/klaudia Halejcio
Klaudia Halejcio w tak ważnym dniu zaprezentowała się zjawiskowo. Młoda mama była ubrana cała na biało, co pięknie kontrastowało z jej czarnymi włosami. Ubrania gości również nie były przypadkowe – wszyscy mieli na sobie stylizacje w jasnych barwach.

Aktorka zadbała także o ubranka dla swojej córeczki. „Przygotowuję różne opcje na przebranie księżniczki później” – mówiła rozczulona młoda mama.

Mama Nel dopieściła także wystrój swojej willi. Ogromny dom Klaudii Halejcio udekorowany z okazji chrzcin prezentował się doskonale. Wszystko było dopracowane w każdym szczególe, nawet kolorystyka dekoracji: dominowały biel i złoto. Również w tych barwach były pokaźnych rozmiarów balony, które stanowiły ważny element dekoracji. 

Instagram/klaudiahhalejcio

Aktorka zadbała także o podniebienia swoich gości: był różowy tort, pyszny sernik, personalizowane ciasteczka. Słodkości z pewnością nie tylko cieszyły kubki smakowe, ale także oczy wszystkich zaproszonych. 

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Elegancki makijaż na chrzest i komunię świętą – w 7 minut! [WIDEO]
Jak zrobić makijaż na uroczystości rodzinne wymagające specjalnej oprawy? Wizażystka pokazuje krok po kroku, jak się umalować szybko i pięknie, na chrzciny lub pierwszą komunię.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy