Klaudia Halejcio pozuje bez filtrów. Tak wygląda ciało kobiety po cesarce
fot. Instagram

Klaudia Halejcio pozuje bez filtrów. Tak wygląda ciało kobiety po cesarce

Odkąd Klaudia Halejcio została mama, chętnie pokazuje obserwatorom swoje „nowe” życie. Tym razem gwiazda opublikowała intymną fotografię przedstawiającą jej ciało po cesarskim cięciu.
Sylwia Arlak
Klaudia Halejcio pozuje bez filtrów. Tak wygląda ciało kobiety po cesarce
fot. Instagram
Klaudia Halejcio kilkanaście dni temu urodziła pierwsze dziecko. Jako młoda mama aktorka pokazuje nie tylko blaski, ale i cienie macierzyństwa. Niedawno pisałyśmy o tym, jak gwiazda opowiadała o pierwszych chwilach po porodzie. Przyznała, że nie było jej łatwo, a na nagraniu zamieszczonym w sieci nie mogła opanować łez. Bardzo żałowała, że (przez pandemię koronawirusa) musiała rodzić samotnie.

Fanki zachwycone zdjęciem Klaudii Halejcio

Teraz poszła jeszcze o krok dalej. Młoda mama zdecydowała się na profesjonalną sesję zdjęciową z maluchem. W swoich mediach społecznościowych zamieściła zdjęcie, na którym leży w bieliźnie, a na brzuchu trzyma córkę, małą Nel. Na fotografii wyraźnie widać też bliznę na brzuchu aktorki – ślad po cesarskim cięciu. „Moje ciało tyle wytrzymało” – napisała z dumą gwiazda.
 

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy ze strony fanek gwiazdy i jej koleżanek po fachu. Komplementowały Klaudię Halejcio, dziękowały jej za odwagę i nadzieję, jaką daje innym mamom.

„Silna. Piękna. Inspirująca”;
„To najpiękniejsze zdjęcie, jakie w ostatnim czasie widziałam... Wyraża więcej niż tysiąc słów”;
„Kobiety to superbohaterki!”;
„Pięknie. Również miałam cesarskie cięcie i ten »uśmiech« pod brzuszkiem. Zawsze będzie mi przypominał o jej magicznym pierwszym krzyku i łzach szczęścia, kiedy uspokoiła się przy moim policzku”;
„To ty miałaś taką energię po cesarce? Właśnie dałaś mi nadzieję, że moją też jakoś przetrwam” – zachwycały się obserwatorki. 
 

Brawa za naturalność. Myślicie, że to dobrze, że Klaudia Halejcio nie idealizuje macierzyństwa?

Zobacz też:
Redakcja poleca: Poznaj świąteczne plany Joanny Koroniewskiej - VIDEO
Joanna Koroniewska zdradza nam, jaka jest jej ulubiona potrawa i co kupi dziecku pod choinkę.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy