Klaudia Halejcio urodziła
fot. Instagram

Klaudia Halejcio urodziła! Dziecko dostanie bardzo oryginalne imię

Klaudia Halejcio po raz pierwszy została mamą! Jej dziecko przyszło na świat w terminie, choć aktorka pewnie i tak potrzebuje czasu, by oswoić się z nową rolą. Co wiadomo o płci i imieniu maluszka?
Magdalena Drab
Klaudia Halejcio urodziła
fot. Instagram
Klaudia Halejcio urodziła swoje pierwsze dziecko. Wyczekiwany poród przebiegł bez komplikacji, a mama i dzidziuś czują się dobrze. Wcześniej aktorka była bardzo tajemnicza i długo nie chciała wyjawić płci malucha. Co wiadomo teraz?

Klaudia Halejcio została mamą!

Aktorka powitała na świecie swoje ukochane dziecko 2 czerwca, ale dopiero teraz podzieliła się tą cudowną informacją z internautami. Maluszek jest zdrowy. Fani z niecierpliwością czekali, czy informacja o płci dziecka Klaudii Halejcio potwierdzi się. Okazuje się, że tak! Dumna mama urodziła upragnioną córeczkę, tak jak wcześniej zapowiadała.
 

Tak Klaudia Halejcio mówiła jeszcze niedawno o płci swojego maleństwa – podobno musiała długo czekać, zanim dowiedziała się, kogo nosi pod sercem:

„Nasz maluch za każdym razem w trakcie USG wiercił się i ukrywał swoje wdzięki. Nawet podczas badania połówkowego nie udało nam się dowiedzieć, czy czekamy na chłopca, czy dziewczynkę” – powiedziała w rozmowie z „Party”. Gdy w końcu okazało się, że będzie dziewczynka, Klaudia Halejcio nie posiadała się ze szczęścia: „Wiadomo, jak każdy rodzic najbardziej chcę, by moje dziecko było zdrowe. Ale gdzieś tam głęboko w sercu zawsze miałam marzenie o córeczce.”

A co z imieniem dla dziewczynki? Kilka dni przed porodem Klaudia Halejcio zdradziła, że nazwie córeczkę... Nel. Pięknie i oryginalnie! Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Jak zrobić kotylion z papieru: łatwa instrukcja DIY
Kotylion to obowiązkowa ozdoba na Święto Niepodległości. Aby zrobić kotylion, potrzebujesz jedynie kawałka papieru, papierowej papilotki do ciastka i wydrukowanego na kartce orzełka, którego szablon znajdziesz na naszej stronie. Taki kotylion narodowy to proste zadanie. Dzięki naszej instrukcji szykowanie ozdób na 11 listopada stanie się niezłą frajdą. Podpowiadamy, jak zrobić prosty i efektowny kotylion z papieru.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy