Magda wybudzona ze śpiączki
fot. Facebook/Fundacja Ewy Błaszczyk "Akogo?"

Magda wybudziła się ze śpiączki! Kolejna wspaniała wiadomość z Kliniki Budzik

Po 13 miesiącach intensywnej rehabilitacji, w Klinice Budzik ze śpiączki wybudziła się 15-letnia Magda! To już trzecie wybudzenie w ciągu ostatnich dni.
Hanna Szczesiak
Magda wybudzona ze śpiączki
fot. Facebook/Fundacja Ewy Błaszczyk "Akogo?"
Zaledwie kilka dni temu pisałyśmy o wybudzeniu ze śpiączki 9-letniej Natalki. Natalka to 25. dziecko, które dzięki Klinice może powrócić do zdrowia. Dziś dotarła do nas kolejna wspaniała wiadomość: 15-letnia Magda to już trzecia w tym miesiącu dziewczynka wybudzona w Budziku! Informacja o wybudzeniu została opublikowana na stronie Kliniki i na profilu Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?” na Facebooku.

Kolejne wybudzenie w Budziku

Magda trafiła do Budzika, gdy została potrącona przez samochód. Jej rehabilitacja trwała 13 miesięcy i, co najważniejsze, okazała się skuteczna! Nastolatkę czekają kolejne miesiące intensywnej terapii i rehabilitacji, by mogła w pełni wrócić do zdrowia. Magda już pokazała, na ile ją stać, ale wierzymy, że pokaże nam jeszcze więcej!

Pierwszą pacjentką, która wybudziła się ze śpiączki w Klinice Budzik, jest Klaudia, która w tym roku skończy 19 lat. Podobnie jak Magda, została potrącona przez samochód. Przykład Klaudii pokazuje, że dzięki pracy i ogromnej wierze można wrócić do pełni sił! 

Mamy nadzieje, że to nie koniec dobrych wiadomości i wkrótce kolejny pacjent wybudzi się w Klinice. Trzymajcie kciuki – my trzymamy!

Czytaj także: Kobieta urodziła dziecko będąc w śpiączce
Redakcja poleca: „Śpiączka to kwestia sekund…” – mówi autorka książki „Wybudzenia”, K. Pinkosz [WIDEO]
„Mama zostawiła go samego w wannie i chłopczyk się podtopił…”, „Julkę potrąciło auto na przejściu przed szkołą…”, „6-letnia Ola zakrztusiła się, połykając tabletkę…” – te wszystkie historie łączy śpiączka. – Czasem o życiu decydują sekundy – mówi Katarzyna Pinkosz, autorka książki „Wybudzenia”.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy