klocki, kule, Tobbles, dziecko, zabawa
fot. materiały prasowe

Innowacyjne klocki Tobbles Neo najlepszą zabawką roku!

Poznaj najlepszą zabawkę Międzynarodowych Tarków zabawek w Norymberdze 2013!
klocki, kule, Tobbles, dziecko, zabawa
fot. materiały prasowe
Kolorowe kule Tobbles doceniane są zarówno przez ekspertów, jak też przez same dzieci, które chętnie się nimi bawią, jednocześnie rozwijając swoje umiejętności.

Czym są klocki Tobbles?

Tobbles to więcej niż zwykłe klocki – to zabawka niezwykle dynamiczna, zapewniająca kreatywną rozrywkę. Składa się z podstawki oraz sześciu kolorowych, spłaszczonych z jednej strony kul. Ustawiając mniejsze kule na większych możemy budować wieże i tworzyć różnego rodzaju konstrukcje. Idealnie wyważone kule dostarczają mnóstwo emocji – nie musimy ograniczać się do prostych budowli, możemy balansować i sprawdzać, jak długo utrzymają równowagę. Najmłodszym dzieciom dużo radości sprawi samo poruszanie chybotliwymi elementami. Wszystkie części powstały z bezpiecznych, pozbawionych toksycznych substancji materiałów.

Redakcja poleca: Zobacz hity wśród gier dla dzieci - film
Jaką kupić pierwszą grę planszową? Jak wybrać odpowiednią grę dla całej rodziny? Poznajcie najciekawsze gry dla dzieci, a wśród nich taka, która pachnie ogniem!

Skąd pomysł na klocki Tobbles?

Pomysłodawcą innowacyjnych klocków Tobbles jest Tony Morley z Kalifornii, od 26 lat zajmujący się projektowaniem zabawek dla najmłodszych. Uważa on, że wszyscy jesteśmy w pewien sposób twórcami, choć niektórzy z nas zapomnieli o tym bądź dali się zniechęcić. Tony Morley podkreśla, że miał wspaniałe dzieciństwo, które spędził w dużej mierze na majsterkowaniu oraz eksperymentowaniu, co pozwoliło mu rozwijać umiejętności i kreatywność. Idea twórczości oraz odkrywania świata widoczna jest w projektowanych przez niego zabawkach, także w klockach Tobbles.

Klocki dla niemowląt - sprawdź opinie!

Dlaczego wybrać kule Tobbles?

Tobbles łączy przyjemne z pożytecznym – podczas ekscytującej zabawy dziecko rozwija się na wielu polach. Podwójna faktura powierzchni stymuluje dotyk, a jaskrawe barwy zachęcają do nauki rozpoznawania kolorów. Maluch układając na sobie kule ćwiczy zdolności motoryczne, koordynację wzrokowo-ruchową, spostrzegawczość. Nieszablonowe podejście do formuły klocków pozwala nie tylko tworzyć różnego rodzaju konstrukcje, lecz także kreować inne sposoby zabawy unikalnymi kulami.

 
Cena około: 99zł
Więcej na www.fajneklocki.pl
Oceń artykuł

Ocena 5 na 10 głosy

Zobacz także

Popularne tematy