GRY
 
 

Klopsiki kontratakują - cykl imprez rodzinnych - Łódź, Wrocław, Warszawa, Kraków, Poznań

Zapraszamy na klopsikowe imprezy w największych miastach Polski!

klopsiki, film, plakat
Specjalnie dla Was „Klopsiki kontratakują”!
 
Z okazji zbliżającej się premiery, oczekiwanej kontynuacji smakowitych przygód Flinta Lockwooda, wszystkich spragnionych i głodnych rozrywki zapraszamy do wspólnej zabawy.
 
Maszyna produkująca żywność z wody? Czemu nie? Wszyscy miłośnicy dobrych animacji od razu odpowiedzą jaki był tego skutek.  Deszcz cheeseburgerów, góry lodów pistacjowych, spadające z nieba spaghetti i, ścigająca pizza  ...  A to tylko nieliczne przysmaki, które spowodowały niezwykłe zjawiska meteorologiczne w filmie „Klopsiki i inne zjawiska pogodowe”.  
 
Czy maszyna na pewno została zniszczona przez głównego bohatera ? Okazuje się, że nie.  Nadal działa. Los świata znów spoczywa w rękach Flinta, ponieważ jego wynalazek produkuje niebezpieczne jedzeniowo-zwierzęce hybrydy.  Maszynę koniecznie trzeba unieszkodliwić. Czy to się uda. Mamy szczęście. Możemy to sprawdzić i znów spotkać się z bohaterem filmu, wynalazcą, którego pomysły czasem się sprawdzają, a czasem nie za bardzo.  
 
Zapraszamy do smakowitej zabawy do:
- Manufaktury w Łodzi (ul. Drewnowska 58), w sobotę 28 września od godz. 12.00 do 19.00,
- Pasażu Grunwaldzkiego we Wrocławiu (pl. Grunwaldzki 22), w niedzielę 29 września od godz. 12.00 do 19.00,
- Galerii Bałtyckiej w Gdańsku (al. Grunwaldzka 141), w sobotę 5 października od godz. 12.00 do 19.00,
- Galerii Malta w Poznaniu (Abpa Baraniaka 8), w niedzielę 6 października od godz. 12.00 do 19.00,
- CH Arkadia w Warszawie (al. Jana Pawła II 82), w sobotę 12 października od godz. 12.00 do 19.00.
 
Włączcie się w wir pysznej rozrywki. Każdy nienasycony smakosz znajdzie coś dla siebie.
Tak jak Flint spróbujmy przepłynąć śniadaniowe bagna, przejść papudzunglę czy przebyć cukierkową górę.  To nic trudnego. To bułka z ciastem. I możliwość wygrania ciekawych nagród.  Porwie nas istne tornado gier i zabaw.  Będziemy mieli okazję tworzyć z balonów przedziwne postaci, które pojawiły się za sprawą maszyny Fliinta. Będziemy robić m.in. takodyle, szympagrysy, hipomniaki czy takobestię.
 
Zarówno dzieci jak i rodzice, w specjalnie zrobionej na tę okazję strefie filmowej,  będą mogli przypomnieć sobie film „Klopsiki i inne zjawiska pogodowe”.  Na pewno zgłodnieją po obejrzeniu spadających z nieba ton wybornego jedzenia. Na to też mamy rozwiązanie. Zadbamy o ukojenie burzy kubków smakowych. Wszystkich głodnych kolejnych wrażeń zapraszamy do  wyjątkowej strefy kulinarnej.
 
W strefie tej wcielimy się nie tylko w kucharzy, ale i w naukowców. W trakcie imprezy do dyspozycji dzieci i rodziców oddana będzie strefa kulinarna, gdzie pod okiem profesjonalnego kucharza będą mogli wdrożyć się w tajniki przyrządzania zmutowanych ciastek czy lodów. Puścić wodze fantazji w dekorowaniu zrobionych przez siebie lizaków. 
 
Nie będzie to tylko zwykłe gotowanie.  Flint jest niezwykłym naukowcem, dlatego my też wprowadzimy dzieci w świat nauki połączony z naturą . Doświadczony kucharz wraz z chętnymi uczestnikami apetycznych warsztatów, wykonają pokazy kuchni molekularnej.  Wykorzystają wiedzę naukową w kuchni.  Celowo wywołamy nawałnicę reakcji chemicznych i fizycznych, aby pokazać jak opanować naukę na kuchennym blacie, otrzymać czyste smaki, niekiedy w bardzo zaskakujących zestawieniach.  Wykonamy pomarańczowe spaghetti i zaserwujemy je w kiwi.  Czyż to nie jest czysta fantazja kulinarna? A czy mieliście okazję przyrządzać  drinki molekularne?  Napoje, które dymią .. Tylko teraz dzięki dystrybutorowi filmu „Klopsiki kontratakują,,” będzie takowa okazja. 
 
Wchodząc w świt klopsikowych imprez niewątpliwie znajdziecie się w epicentrum nawałnicy jedzenia, zabawy i nauki. To także jedyna okazja aby zostać fotoreporterem klopsików i innych zjawisk pogodowych. Weźcie aparat i utrwalcie huragan radości wszystkich uczestników zabaw.   W końcu „Klopsiki kontratakują”. 
Już od 11 października, w kinach będziecie mogli obejrzeć film „Klopsiki kontratakują”. Przekonajcie się sami czy czeka nas globalna zagłada. 
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj