fot. materiały prasowe

Ściągnij darmowy numer kolekcji edukacyjnej Klub Jeżyka!

Chcesz przygotować swoje dziecko do nauki w szkole, nie pozbawiając go przy tym zabawy? Dołączcie do Klubu Jeżyka. Tylko u nas darmowy numer do pobrania!
fot. materiały prasowe
Najbardziej efektywne ćwiczenia dla dzieci to te, które łączą kreatywną zabawę z nauką. Seria Klub Jeżyka to zabawa, ale również nauka i wprowadzenie dzieci w fascynujący świat liter i liczb. Dzięki zabawie z Jeżykiem, maluch szybko nauczy się czytać, pisać i liczyć, świetnie się przy tym bawiąc. Proponowane ćwiczenia kształtują umiejętności przydatne w edukacji szkolnej. Dziecko poznaje świat przyrody i techniki, rozbudza swoją ciekawość świata. Seria Klub Jeżyka wspomaga rodziców w rozwijaniu uzdolnień dzieci, zachęca do uczestnictwa w zabawach i motywuje do nauki języków obcych.

Tylko u nas możesz pobrać darmowy numer Klubu Jeżyka - ściągnij i włącz się do zabawy!
 
Każdy tom serii zawiera zestaw ćwiczeń:
  • Czytankowo - wspólna lektura i zabawa w spostrzegawczość,
  • Cyferkowo - wyliczanki, rysowanka i zabawy edukacyjne,
  • Literkowo - poznawanie alfabetu,
  • Zadankowo - rozwijanie małej i dużej motoryki,
  • Składankowo - samodzielne tworzenie trójwymiarowego Jeżykowa,
  • Kącik języka angielskiego i zdrowego odżywiania.
W trosce o prawidłowy rozwój dzieci, wszystkie teksty opracowane są w oparciu o podstawę programową nauczania przedszkolnego Ministerstwa Edukacji Narodowej.
 

 
Oprócz zeszytu ćwiczeń, do każdego tomu dołączone są naklejki z postaciami z Klubu Jeżyka, nagrody-naklejki za dobrze wykonane zadania i trójwymiarowa figurka do złożenia. Dodatkowo, w pierwszym numerze znajdziesz Planszę Sukcesów, do której przykleisz zdobyte z dzieckiem puchary.

Pierwszy numer dostępny jest w kioskach od 19.08. Kolejnych tomów serii szukaj w kiosku w każdą środę. Jeśli nie chcesz zapomnieć o żadnym tomie, zamów prenumeratę!

Seria ukazuje się pod patronatem serwisu Babyonline.pl oraz magazyny "Przedszkolak" przeznaczona jest dla dzieci od 4 do 7 lat.

Ściągnijcie darmowy numer Klubu Jeżyka

Dowiedz się więcej na kolekcjaklubjezyka.pl.
Zamów prenumeratę na hitsalonik.pl.
Redakcja poleca: Superniania: Zabawa ma pobudzać kreatywność dziecka – obejrzyj film
Moja ulubiona zabawa z dzieciństwa? Bezkonkurencyjnie: zabawa w dom i w szkolę. Moje lalki dostawały bardzo dużo dwój, bo nic się nie uczyły! – opowiada Dorota Zawadzka.
Oceń artykuł

Ocena 4 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy