GRY
 
 

Klub Mamuśki we Wrocławiu

Klub Mamuśki – miejsce dla każdej mamy czyli pierwszy we Wrocławiu klub zrzeszający wszystkie mamy.

logo
fot. klubmamuski.pl
„Piękniusia mamusia, czyli makijaż w 3 minuty - makijażowe know-how dla każdej mamy” – to temat pierwszego spotkania nowo powstałego we Wrocławiu Klubu Mamuśki.
Klub to miejsce dla każdej mamy – tej dopiero poznającej tajniki macierzyństwa jak i tej, która ma już spory bagaż maminych doświadczeń. Pierwsze i jedyne takie miejsce we Wrocławiu – czas i przestrzeń zarezerwowane wyłącznie dla mam.

„Mamy to aniołowie na praktykach”. Jednak czasem i one potrzebują chwili odpoczynku 
i wytchnienia. I nawet gdy tatusiowie dzielnie wspierają nas w macierzyństwie, czasem niezbędny jest ktoś kto ma podobny harmonogram dnia i listę obowiązków, czyli druga mama. Dlatego też powstał Klub Mamuśki – klub O mamach i DLA mam. W ramach Klubu organizowane są cykliczne spotkania, podczas których poruszamy problemy ważne dla każdej mamy: od kwestii zdrowia i urody poprzez pytania o wychowanie, żywienie naszych dzieci na realizacji własnych marzeń, również tych zawodowych, skończywszy. Chcemy, aby to był czas tylko dla nas – chwila wytchnienia, możliwość zdobycia nowej wiedzy i umiejętności, ale też okazja do poznania się, zaprzyjaźnienia i zwykłego, kobiecego poplotkowania o macierzyńskiej codzienności. Pierwsze spotkanie Klubu Mamuśki odbędzie się 3 kwietnia o godz. 18.30 w Restauracji Teatralnej we Wrocławiu. Zaczynamy od tematu bliskiego sercu każdej kobiety – od spraw urodowych.
Rąbka makijażowych tajemnic uchyli Roma Szafarek, właścicielka pracowni Makijaż od Kuchni - pokaże jak szybko i efektownie wykonać makijaż tak, aby każda mamusia była piękniusia.
Szczegółowe informacje o spotkaniu i Klubie dostępne na:  http://klubmamuski.pl
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj