GRY
 
 

Klub miłośników zwierząt

7,14,21,28.03.2012r., godz.17.30 warsztaty zoologiczne dla dzieci wieku 3-7lat w Kalimbie.

wydarzenia, kalimba

koszt zajęć : 30zł, karnet na miesiąc : 100zł
zapisy :kofifi@kalimba.pl lub tel. 22 839 75 60

"Każdy ma jakiegoś bzika każdy jakieś hobby ma, a ja w domu mam chomika, kota rybki oraz psa" śpiewały Fasolki. Czy Wasze pociechy też mają bzika na punkcie zwierząt? Dla najmłodszych obecnych i potencjalnych właścicieli oraz poprostu entuzjastów zwierząt małych i dużych w sam raz będzie kalimbowe kółko zoologiczne.
 
Tu maluchy dowiedzą się więcej o zasadach- jak należy, a jak nie należy zachowywać się przy spotkaniu ze zwierzęciem, poznają wiele ciekawostek o znanych i mniej znanych gatunkach. Będą mogły rozwijać swoją twórczość w pracach plastycznych i manualnych, pogłębiać wyobraźnie podczas słuchania bajek i wcielania się w role zwierząt oraz w aktywny sposób poszerzać wiedzę o otaczającym je świecie przyrody.
 
Na każdym spotkaniu dzieci przyjrzą się lepiej innemu zwierzątku od widywanych na codzień pupili po egzotyczne gatunki z dalekich krajów. Dowiedzą się wielu pożytecznych informacji i spędzą czas na wesołej zabawie.  Będą prowadzić i uzupełniać własne albumy małych zoologów.
Zapraszamy!

07 marca  ŚRODA godz. 17:30
Koty perskie- Puchate kulki o dużym rozumku
 
14 marca  ŚRODA godz. 17:30
O żółwiach stepowych i wodno-lądowych- przyjaciołach naszych domowych
 
21marca  ŚRODA godz. 17:30 
Czy złota rybka spełnia życzenia? O kolorowych rybkach akwariowych
 
28 marca  ŚRODA godz. 17:30
Wio Koniku! Zlot koni miłośników

KALIMBA Kofifi
ul. Mierosławskiego 19
Warszawa Żoliborz

Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj