GRY
 
 

5 najlepszych quizów (nie) tylko dla kobiet

Rola mamy jest bardzo ważna, ale czy pamiętasz, że przede wszystkim jesteś kobietą? Nasze quizy z pewnością ci o tym przypomną! O czym tak naprawdę myślą mężczyźni? Co to jest ta mikrodermabrazja? Sprawdź!

Kobieta zastanawia się grafika
fot. Fotolia
Cały wolny czas poświęcasz dziecku? Jesteś jedną z tych supermam, które z maluchem przy nodze, stertą brudnych ubrań w jednej ręce, mikserem w drugiej i telefonem przy uchu, spędzają każdy dzień? Nie możesz zrezygnować z bycia mamą, więc nie rezygnuj z bycia kobietą! Usiądź z kubkiem ulubionej herbaty, odpręż się i rozwiąż nasze quizy.

  1. Tak, tak, mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus. Ale czy nie warto czasem zerknąć, co dzieje się na innej planecie? Dowiedz się, jak dobrze znasz mężczyzn! Jennifer Aniston czy Kim Kardashian? Na co najpierw patrzy mężczyzna? Sprawdź!

  2. Ten quiz zrobił furorę, z pewnością nie tylko wśród kobiet. Przyznaj się, co wiesz o łechtaczce? Jak wygląda łechtaczka? Co się z nią dzieje podczas orgazmu? Odpowiedz na pytania, a potem poproś o to swojego partnera. To może być niezła lekcja!

  3. Oprócz dbania o dziecko, męża i dom (psa, chomika i kota teściowej również), warto czasem zadbać o siebie. O tym, jak to robić, przypomni nasz quiz – czy wiesz, jak dbać o urodę? Co, poza tuszem do rzęs, warto mieć w kosmetyczce? Sprawdź swoją wiedzę.

  4. Orgazm poprawia wzrok czy słuch? Sprawdź, czy wiesz wszystko na temat orgazmu. Co pobudza bardziej, zapach perfum czy dotyk jedwabiu? Ten quiz to pozycja obowiązkowa!

  5. Twój facet to prawdziwy fan piłki nożnej? Jeśli chcesz spędzić z nim czas w czasie Ligi Mistrzów, możesz  co najwyżej usiąść na kanapie i oglądać mecz razem z nim? Sprawdź, czy jesteś gotowa na Euro 2016, czyli czego sama nauczyłaś podczas kanapowych randek!

Rozwiązywanie naszych quizów to świetna zabawa, ale także nauka – a to najlepsze połączenie. Rozwiąż pozostałe nasze quizy!
Redakcja poleca: Jak szybko zajść w ciążę? - film
Poznaj 5 sprawdzonych sposobów, które sprawią, że szybko ujrzysz dwie kreski na teście ciążowym.
Doładuj
Przeładuj