GRY

Czy to prawda, że kobiecy orgazm ma wpływ na płeć poczętego dziecka?

Istnieje opinia, która mówi, że większe prawdopodobieństwo na poczęcie córki jest wówczas, gdy stosunek seksualny nie kończy się kobiecym orgazmem. Czy wiesz dlaczego?

fot. Fotolia.pl
Czy wiesz, że istnieje teoria, która mówi, że jeśli kobieta ma orgazm podczas stosunku podczas którego doszło do poczęcia dziecka to ma większe szanse na urodzenie chłopca?

Planowanie płci coraz bardziej popularne

W dzisiejszych czasach przyszli rodzice nie tylko chcą wybrać najlepszy czas na narodziny dziecka (gdy dostaną upragniony awans, kupią większe mieszkanie), lecz także chcą móc wybrać płeć swojego potomka a przynajmniej mieć jakiś wpływ na odwieczna zasadę 50 proc. na 50 proc. Stąd sprawdzają wszelkie sposoby na to, by zaplanować płeć dziecka.
Jedną z nich jest obecność, bądź brak kobiecego orgazmu.  O tym, co to jest orgazm i że pomaga on zajść w ciążę pisaliśmy już wcześniej.
Patrz tu: Kobiecy orgazm pomaga zajść w ciążę.
 
Redakcja poleca: Czy kształt brzucha w ciąży może świadczyć o płci dziecka? - film
Twój brzuch jest niewielki i szpiczasty – to z pewnością chłopiec zaś duży i rozlany na boki świadczy o dziewczynce. Prawda czy mit? Sprawdźmy!

Jest orgazm – będzie chłopiec

 
Według tej teorii współżycie, które ma na celu poczęcie dziewczynki powinno zakończyć się brakiem orgazmu kobiety. Skąd taka teoria? Środowisko pochwy jest kwaśne, orgazm zmienia je na zasadowe, które bardziej sprzyja plemnikom męskim. W środowisku kwaśnym mogą przeżyć jedynie plemniki żeńskie i zapewnienie takiego środowiska w pochwie po stosunku zwiększa szanse na poczęcie dziewczynki. Warto wiedzieć, że okolice położone bliżej wejścia do pochwy są bardziej kwaśne niż te miejsca w pobliżu szyjki macicy. Jeśli rodzice zastanawiają się, jak począć dziewczynkę, powinni pamiętać, że penetracja nie powinna być zbyt głęboka, aby stworzyć bardziej sprzyjające warunki dla plemników żeńskich.
Zgodnie z prezentowaną teorią, jeśli w czasie stosunku podczas którego doszło do zapłodnienia kobieta ma orgazm to zwiększa prawdopodobieństwo urodzenia syna.
Zobacz: Płeć dziecka na życzenie.
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Zrób test

Warto wiedzieć