kobieta nie wiedziała, że rodzi
fot. Adobe Stock

Kobieta dowiedziała się, że rodzi od... ratowników medycznych!

Czy można być w zaawansowanej ciąży i nie zdawać sobie z tego sprawy? Owszem! Do takiej niecodziennej sytuacji doszło na Węgrzech.
Joanna  Biegaj
kobieta nie wiedziała, że rodzi
fot. Adobe Stock
Do kobiety z silnymi bólami brzucha została wezwana karetka pogotowia. Ratownicy szybko przybyli na miejsce. Pacjentka dowiedziała się od nich, że jest w ciąży i właśnie rodzi! Mieszkanka komitatu (województwa) Somogy na południowym zachodzie Węgier była bardzo zaskoczona tym faktem. Ratownicy uświadomili ją, że jej ból wynika ze skurczów porodowych.

Zdrowa córeczka

Przyszła mama przyjęła informację o trwającym porodzie z wielkim niedowierzaniem. Z pomocą ratowników urodziła dziecko. Na świat przyszła dziewczynka, która następnie wraz ze swoją mamą została przewieziona do szpitala. Stan obu jest stabilny.

„Chociaż kobieta przyjęła diagnozę ze sceptycyzmem, nasi ratownicy pomogli zdrowemu noworodkowi urodzić się na miejscu” – możemy przeczytać w komunikacie węgierskiego pogotowia ratunkowego.


Zobacz także: 
Redakcja poleca: Lampion z dyni: jak go zrobić krok po kroku? [WIDEO]
Lampion z dyni to jedna z tradycji na Halloween. Gotowy lampion może zdobić dom przez całą jesień, a nie tylko w święto duchów. Podpowiadamy, jak go zrobić w kilku prostych krokach (i co zrobić, żeby przetrwał dłużej!). Jego wykonanie naprawdę nie jest trudne!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy