kobieta nie wiedziała, że jest w ciąży
fot. Adobe Stock

Kobieta nie wiedziała, że jest w ciąży. Zaczęła rodzić NA IMPREZIE!

Kobieta nie była świadoma, że jest w ciąży. Zaczęła rodzić podczas spotkania z przyjaciółmi. Cała historia ma jednak szczęśliwe zakończenie. 
Joanna  Biegaj
kobieta nie wiedziała, że jest w ciąży
fot. Adobe Stock
Lorna Goodings od dłuższego czasu czuła się bardzo źle. Miała także ciągłe wzdęcia. Kobieta stosowała implant antykoncepcyjny. Gdy poszła na wizytę do lekarza rodzinnego – stwierdził on, że jej spuchnięty brzuch jest właśnie skutkiem działania implantu. 25-latka dodatkowo przybrała na wadze w ciągu ostatnich miesięcy, jednak była przekonana, że to jeden z efektów ubocznych antykoncepcji.

W lipcu 2021 roku kobieta zrobiła test ciążowy, który dał negatywny wynik. To utwierdziło ją w przekonaniu, że nie jest w ciąży. Rzeczywistość wyglądała jedna zupełnie inaczej – Lorna Goodings była wówczas już w 38. tygodniu ciąży! Nie zdając sobie z tego sprawy, zaczęła ćwiczyć, a także stosować rygorystyczną dietę, aby pozbyć się zbędnych kilogramów.

Poród w trakcie imprezy

1 sierpnia kobieta wybrała się na spotkanie z przyjaciółmi. W pewnym momencie zaczęła czuć się bardzo źle, wręcz zwijała się z bólu. Przyjaciele odwieźli kobietę do szpitala, gdzie lekarze uświadomili ją, że właśnie... rodzi! Kilka godzin później na świecie pojawiła się córka 25-latki. Dziewczynka w chwili narodzin ważyła 3, 6 kg. Mama dała jej na imię Daphne.

Reakcja rodziców

42-letni Nick, partner kobiety, nie mógł być przy porodzie. „Nick był godzinę drogi stąd i pił ze swoimi przyjaciółmi, kiedy to wszystko się działo, więc nie powiedziałam mu o tym, dopóki nie urodziłam. Był bardzo zszokowany i zdruzgotany, że nie mógł tam być” – powiedziała Lorna Goodings na łamach portalu Daily Express.

Rodzice dziecka, mimo wielkiego zaskoczenia, cieszą się z narodzin córeczki. To ich drugie dziecko. Mają już starszą córkę Vivienne, która przyszła na świat w czerwcu 2020 roku. Teraz dziewczynka doczekała się młodszej siostry.
 
Zobacz także: 
Redakcja poleca: Jak zrobić kotylion z papieru: łatwa instrukcja DIY
Kotylion to obowiązkowa ozdoba na Święto Niepodległości. Aby zrobić kotylion, potrzebujesz jedynie kawałka papieru, papierowej papilotki do ciastka i wydrukowanego na kartce orzełka, którego szablon znajdziesz na naszej stronie. Taki kotylion narodowy to proste zadanie. Dzięki naszej instrukcji szykowanie ozdób na 11 listopada stanie się niezłą frajdą. Podpowiadamy, jak zrobić prosty i efektowny kotylion z papieru.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy