kobieta przyjechała po dziecko samochodem, choć nie miała prawa jazdy
fot. Adobe Stock

Kobieta przyjechała po dziecko do przedszkola samochodem, choć nie miała prawa jazdy

Do bardzo niebezpiecznej sytuacji doszło w Wągrowcu. Kobieta chciała odebrać 4-letnie dziecko z przedszkola. Przyjechała po nie samochodem, choć nie posiadała prawa jazdy.
Joanna  Biegaj
kobieta przyjechała po dziecko samochodem, choć nie miała prawa jazdy
fot. Adobe Stock
Na terenie jednego z przedszkoli w Wągrowcu policjanci zauważyli, że jeden z samochodów marki Volkswagen podjechał pod budynek w podejrzany sposób. Policjanci zainterweniowali.

Okazało się, że 35-letnia kobieta, która siedziała za kierownicą samochodu, nie miała uprawnień do kierowania, a pojazd nie był dopuszczony do ruchu. Kobieta została ukarana mandatem w wysokości 700 zł. Kobiecie towarzyszył 45-letni mężczyzna, który posiadał przy sobie foliową saszetkę z metamfetaminą. Został on zatrzymany przez policję.

Apel policji o rozsądek

Policjanci apelują do wszystkich o rozsądek. Dotyczy to szczególnie osób, które mają pod swoją opieką małe dzieci. 

„Apelujemy o rozsądek, nie przedkładajmy »wygodnictwa« nad zdrowy rozsądek i bezpieczeństwo w komunikacji, zwłaszcza gdy mamy pod opieką kilkuletnie dzieci” – powiedzieli policjanci w rozmowie z „Głosem Wielkopolskim”.

Zobacz także
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy