kobieta urodziła 22gie dziecko
fot. instagram/theradfordfamily

Urodziła 22 dziecko, a jest jeszcze tak młoda!

Największa rodzina w Wielkiej Brytanii znowu się powiększyła! Na świat przyszło 22 dziecko Sueo i Noel. Świeżo upieczeni rodzice pokazali wspólne zdjęcia z maleństwem.
Joanna  Biegaj
kobieta urodziła 22gie dziecko
fot. instagram/theradfordfamily
Radfordowie znani są jako najliczniejsza rodzina w Wielkiej Brytanii. Niedawno w ich domu pojawiło się kolejne maleństwo, na świat przyszła córeczka pary – Heidie. 

Ma dopiero 44 lata i 22 dzieci

Sue i Noel poznali się, gdy kobieta miała 7 lat. Zostali parą już jako nastolatkowie. W bardzo młodym wieku, bo mając zaledwie 14 lat, Sue urodziła pierwsze dziecko – chłopca Chrisa. Mimo że ich otoczenie sugerowało, by oddali synka do adopcji – nie zrobili tego. Sami wychowali się bez rodziców, więc zapewne chcieli, by ich dziecko uniknęło takiego losu i nie trafiło do domu dziecka lub rodziny zastępczej. Nie dziwi również fakt, że oboje marzyli o wielkiej, kochającej się rodzinie. Kilka miesięcy temu na świat przyszła ich najmłodsza córeczka – Heidie Radford.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Oh my heart look at little Bon Bon kissing Heidie’s hand #soblessed #lockdown #sunnydays

Post udostępniony przez Radford Family (@theradfordfamily)

Redakcja poleca: Mama rekordzistka: Danuta Ulidowicz jest najdłużej pracującą mamą SOS Wiosek Dziecięcych [WIDEO]
W tej historii jest wszystko, co najpiękniejsze w macierzyństwie: miłość, cierpliwość, wyrozumiałość i oddanie. Pani Danuta przez 34 lata tworzyła dom dla 19 dzieci, nie posiadających rodziny. To o niej powstał film "Mistrzyni świata". Zobacz relację z jego prapremiery - to historia z wielokrotnym happy endem.

Tradycyjna sesja zdjęciowa

Od lat małżonkowie podtrzymują jedną tradycję – robią sobie pamiątkowe zdjęcie z nowo narodzonym dzieckiem. To cudowna pamiątka, którą można podziwiać przez całe życie. Sesja odbywa się zwykle, gdy maluch ma 10 dni – tak było w przypadku innych dzieci, ale najmłodsza Heidie jest wyjątkiem. W przypadku małej córeczki Redfordów wszystko potoczyło się inaczej, plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Gdy dziewczynka przyszła na świat studia fotograficzne były zamknięte. Zdjęcia udało się zrobić dopiero teraz. Nie była to już więc sesja noworodkowa, ale niemowlęca. 

Ekscytujące życie

Mimo młodego wieku kobieta ma już 22 dzieci, co więcej – niebawem, po raz czwarty zostanie babcią. Rodzina na co dzień prowadzi piekarnię. Tak liczne potomstwo przyniosło im spory rozgłos, a oni sami chętnie dzielą się swoim życiem rodzinnym – pokazują zdjęcia w sieci oraz występują w serialu dokumentalnym „21 Kids and Counting”.

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy