Kobieta urodziła dziesięcioro dzieci
fot. Instagram/ghanasongs

Kobieta urodziła DZIESIĘCIORO DZIECI i pobiła rekord Guinnessa!

Gosiame Thamara Sithole urodziła dziesięcioro dzieci i tym samym pobiła rekord Guinnessa liczby dzieci urodzonych z jednej ciąży. Dzieci zostały poczęte w sposób naturalny. 
Joanna  Biegaj
Kobieta urodziła dziesięcioro dzieci
fot. Instagram/ghanasongs

Ciężarna mieszkanka RPA była przekonana, że urodzi ośmioro dzieci. Kobieta przeżyła szok, gdy okazało się, że na świat przyszły trzy dziewczynki i siedmiu chłopców. Świeżo upieczona mama twierdzi, że dzieci zostały poczęte w naturalny sposób i nigdy nie była leczona z powodu niepłodności.

Wyjątkowa ciąża

Podczas ciąży kobieta odczuwała nudności, silne bóle nóg, a przez większość czasu musiała leżeć. Gdy przyszli rodzice dowiedzieli się, że na świecie pojawi się więcej dzieci, niż przypuszczali – zaczęli się obawiać, że 37-latka donosi ciążę.
 

Dzieci przyszły na świat na początku czerwca – urodziły się przez cesarskie cięcie w 29. tygodniu ciąży. Maluszki będą musiały jednak spędzić jeszcze kilka miesięcy w szpitalu, ponieważ była to ciąża wysokiego ryzyka.

Strach i szczęście rodziców

Kobieta wyznała, że była zszokowana i zafascynowana swoją ciążą. Towarzyszyło jej jednak też wiele obaw. Martwiła się między innymi o to, czy jej dzieci przeżyją. Gosiame Thamara Sithole wyznała także, że choć ciąża nie była „łatwą podróżą”, uczyniła ją bardzo szczęśliwą i nie mogła doczekać się przyjścia na świat swoich dzieci. Ojciec dziesięcioraczków  przyznał w rozmowie z lokalnymi mediami, że narodziny dzieci są dla niego cudem i błogosławieństwem, które bardzo docenia. Co ciekawe, to nie pierwsza ciąża mnoga 37-latki – para ma już bliźnięta.

 

Źródło: www.iol.co.za

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Czy warto zapisać się do szkoły rodzenia – film
Jeśli wciąż masz wątpliwości czy szkoła rodzenia jest ci potrzebna, ten film jest dla ciebie. O za i przeciw mówi nasz psycholog Adriana Klos.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy