Brzuszki ciążowe pomalowane farbami do ciała
fot. Instagram/wonderful.world.pic

Piękna akcja! Przyszłe mamy namalowały swoje dzieci na ciążowych brzuszkach

Zastanawiasz się, jak wygląda twoje dziecko w danym tygodniu ciąży? Te mamy postanowiły to sobie zobrazować!
Milena Oszczepalińska
Brzuszki ciążowe pomalowane farbami do ciała
fot. Instagram/wonderful.world.pic
Ciąża to szczególny i niepowtarzalny czas w życiu każdej kobiety. Będąc w niej, przyszłe mamy zwykle każdego tygodnia dowiadują się, jak wygląda aktualnie ich dziecko. Z zapartym tchem przeglądają kalendarz ciąży dostępny w internecie, czytają magazyny dla ciężarnych. I oczywiście nie mogą się doczekać, by w końcu ujrzeć te miłości swojego życia – ich maleństwa. Pewna artystka postanowiła umilić im jakoś ten czas oczekiwania. Zobaczcie, w jaki sposób!

Ciążowe brzuszki pięknie przyozdobione!

Na instagramie pojawiło się sporo zdjęć artystki, gdzie modelkami są przyszłe mamy, a w zasadzie ich brzuchy. Przyznajemy, że zazdrościmy jej talentu, bo widać sama stworzyła te arcydzieła w postaci obrazków z brzucha mamy. Te ciężarne, które są w bardziej zaawansowanej ciąży, mają namalowane większe dzieci, a kobiety z mniejszymi brzuszkami – mniejsze. Zachowane są wszelkie proporcje, na malowidłach uwzględnione są także pępowiny.
  [content:0_25726,2_1325,1_4513,8_1609:undefined]

Takie przyozdobione ciążowe brzuszki wyglądają przepięknie. Są kolorowe, czasami z nietypowymi elementami (np. na jednym brzuchu przedstawione jest niemowlę na boisku z piłką do nogi, to chyba znak, że wyjątkowo mocno kopie mamę w brzuchu!). Zobaczcie:


Redakcja poleca: Wielkość i kształt brzucha w ciąży - film
Czy brzuch w ciąży może być za mały albo za duży? Od czego zależy i o czym świadczy kształt ciążowego brzucha?

Wystarczą farby do malowania ciała i…

nieco wyobraźni. To prawda, że namalowanie dziecka w dość realistyczny sposób jest trudne i trzeba mieć do tego choć odrobinę talentu, ale zachęcamy nawet te mamy, które go nie posiadają, by również namalowały wizje swoich maleństw w brzuszkach. Może być np. sama główka z uśmiechem albo jedynie kontur dziecka (można wykorzystać do tego jakiś szablon). Farby do malowania ciała są bardzo łatwo dostępne, więc zakup ich nie będzie żadnym problemem.

Przyznajcie same, chciałybyście mieć podobną pamiątkę? My jesteśmy zachwycone i gratulujemy pomysłu. Jeśli zrobicie sobie podobne malunki (albo już je macie), pokażcie nam w komentarzach. Jesteśmy bardzo ciekawe!

Źródło: instagram

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy