Hemsworth, Reynolds, Gosling, Lewandowski
fot. ONS

Kto ma lepsze ciało: Hemsworth, Reynolds, Gosling, a może Lewandowski? Odpowiedź cię zaskoczy

Okazuje się, że kobiety kochają facetów z brzuszkiem i wcale nie chodzi o kaloryfer. Badania to potwierdzają!
Dominika Bielas
Hemsworth, Reynolds, Gosling, Lewandowski
fot. ONS
Nie każda z pań do tego się przyznaje, ale wiele z nas lubi powzdychać sobie do przystojniaków ze szklanego ekranu. Bez względu czy to aktor, czy sportowiec wyrzeźbione ciało bez wątpienia zwraca uwagę. Gros pań czeka, by choćby taki Chris Hemsworth wystąpił w scenie bez koszulki. [Uwaga spoiler] Jednak jeśli jeszcze nie oglądałaś nowych „Avengerwów”, możesz się mocno zawieść. Próżno w niej szukać wyrzeźbionego kaloryfera u australijskiego aktora, ale może wcale nie wygląda tak źle? W świetle najnowszych badań to właśnie takich facetów wolą panią.

Kaloryfer? Nie dziękuję, wolę bojler

Planet Fitness opublikował niedawno wyniki badań, z których wynika, że kobiety wolą, gdy panowie mają więcej ciałka. 61 proc. pań uważa, że „tatusiowa sylwetka” jest bardzo seksowna, a ponad połowa nazywa taki brzuszek „nowym sześciopakiem”, ale to nie koniec. Okazuje się bowiem, że panowie znacznie lepiej czują się właśnie w takim ciele. Dzięki temu są bardziej zrelaksowani i zadowoleni z życia. 47 proc. stwierdziło, że dzięki temu mniej się martwi o swój wygląd. Tę zależność zauważyły także panie. Aż 4 na 5 uważa, że ​​„tatusiowa sylwetka” przekłada się na męską pewność siebie.
Redakcja poleca: Mężczyzna w ciąży - rewolucyjny pas pozwalający tacie poczuć ruchy płodu (VIDEO)
Marka Huggies z okazji Dnia Ojca stworzyła specjalny pas umożliwiający mężczyźnie czucie ruchów swojego nienarodzonego dziecka. Zobacz, jak to działa.

Lepsi kochankowie

Inne badania przeprowadzone w Wielkiej Brytanii wykazały, że większy brzuszek może mieć przełożenie na to, co dzieje się w sypialni. Zapytano 2 544 kobiet, na jakie cechy zwracają uwagę u panów. Okazało się, że 38 proc. pań wybrałoby kogoś grubszego, natomiast na mięśniaka postawiło zaledwie 21 proc. pań. Jak to możliwe? Okazuje się, że „tatusiowa sylwetka” może iść w parze z innymi pożądanymi cechami. Kobiety twierdzą, że tacy mężczyźni w łóżku bardziej zwracają uwagę na potrzeby partnerek niż swoje, są delikatniejsi i czulsi. Wiele pań zauważyło także że miało to pozytywny wpływ na postrzeganie własnego ciała przez nie same. 

W świetle tych wszystkich doniesień życzymy wszystkim panom z okazji Dnia Ojca przede wszystkim, by czuli się dobrze we własnym ciele.

Źródło: indy100.com, people.com

PS. Miłość to trochę za mało by uchronić mężczyznę przed cukrzycą czy nadciśnieniem, dlatego celowo nie tucz swojego męża.
  [content:1_4313,0_27090,0_23037,0_26645:CMNews]
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy