Śpiwory dziecięce z Lidla
fot. mat. promocyjne

Syreni ogon to absolutny hit. Gdzie kupić taki śpiworek, a także inne podobne?

Sprawdzi się jako super prezent dla przedszkolaka. Będzie idealny w chłodnym jesienno-zimowym sezonie.
Dominika Bielas
Śpiwory dziecięce z Lidla
fot. mat. promocyjne
Koc syreni ogon dosłownie bije rekordy popularności i trudno się dziwić. To świetny gadżet dla zmarzluchów, który pozwala się przenieść do krainy fantazji. Sprawdzi się podczas wspólnego czytania książek w jesienne i zimowe wieczory, a także na piżama party u koleżanki.

Chcę być syrenką

Dzieci uwielbiają się przebierać, ale jak pozwolić dziecku na bycie syrenką? W przebraniach do pływania ciężko bawić się na lądzie, szczególnie zimą, ale macie alternatywę. Jest to bardzo przyjemny (i ciepły) sposób, by poczuć się, jak mieszkanka podwodnych głębin. Na rynku dostępne są ogony wykonane z wełny, akrylu, bawełny, czy polaru. Takie niezwykłe śpiworki i kocyki sprawią, że przedszkolak może poczuć się niczym morska nimfa. Z takim śpiworkiem nocowanie u koleżanek nabierze zupęłnie nowego - bajkowego wymiaru.

Nie tylko syreni ogon

Ale żeby nie było, że dobrze mogą się bawić tylko dziewczynki, chłopcy mają także, w czym wybierać. Bardzo ciekawe wzory dostępne są od dziś w Lidlu. Oprócz syreniego ogona znajdziemy w ofercie: rakietę, krokodyla i lwa. Każdy z tych ciepłych śpiworków w cenie 39,99 zł
Śpiwory ogony dla dzieci

Bez wychodzenia z domu możesz podobne śpiworki kupić również na Allegro.
Jeśli twoja córeczka wcale nie marzy o byciu syrenką lub masz w domu małego podróżnika, może przypadnie mu do gustu coś innego, co wybrałyśmy.
Masz jeszcze za małe dziecko? Nic nie szkodzi! Są także ekstra śpiworki rekinki dla niemowlaków.
Trzeba przyznać, że wszystkie wyglądają obłędnie!

Zobacz także:
Redakcja poleca: Dziecko chodzi na palcach – czy to norma, czy zaburzenie? [WIDEO]
Przyczyn, dlaczego dziecko chodzi na palcach, może być wiele – od niegroźnych po powody chorobowe, np. porażenie mózgowe lub obciążenia genetyczne. Chodzenie na palcach u dziecka wymaga konsultacji ze specjalistą, aby w razie potrzeby wdrożyć leczenie.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy