GRY
 
 

"Kocham wszystkie twarze mojej żony" – te słowa chce usłyszeć każda z nas

Jeśli masz trochę zdrowego rozsądku, nigdy nie zmęczy cię ta „jedna kobieta”. Będziesz poruszony tym, jak wiele jej pięknych twarzy poślubiłeś na przestrzeni lat – pisze młody tata.

Mamy to superbohaterki o wielu twarzach
fot. Fotolia
W świecie, w którym tak wiele małżeństw kończy się rozwodem, publiczne mówienie o miłości do żony i chwalenie instytucji małżeństwa jest rzadkością. Nic dziwnego, że słowa Dale’a Patridge’a, męża i ojca, zostały udostępnione na Facebooku ponad 270 tys. razy w zaledwie kilka dni.

Patridge opublikował post, w którym wyjaśnia, dlaczego mężczyźni nigdy nie powinni się bać małżeństwa, z powodu strachu przed związaniem się "tylko z jedną kobietą" do końca życia.

Mężczyźni boją się, że biorąc ślub, będą przywiązani do "tylko jednej kobiety" do końca życia. Oczywiście, to nie jest prawdą. Zakochałem się w 19-letniej alpinistce, poślubiłem 20-letnią miłośniczkę zwierząt, założyłem rodzinę z 24-letnią matką, później zacząłem budować gospodarstwo z 25-letnią gospodynią domową, teraz jestem mężem 27-letniej dojrzałej kobiety. Jeśli masz trochę zdrowego rozsądku, nigdy nie zmęczy cię ta "jedna kobieta". Będziesz poruszony tym, jak wiele jej pięknych twarzy poślubiłeś na przestrzeni lat. Nie mów "nie" małżeństwu. Mów "tak" aż do śmierci – napisał Patridge na Facebooku.
 

Jeden z komentujących napisał pod zdjęciem: Nie wierzę, że jakikolwiek mężczyzna byłby zmartwiony byciem tylko z jedną kobietą. Tylko chłopiec byłby tym zmartwiony. Kobieta jest największym darem od Boga, który należy uwielbiać. Mówić o jej sile. Uszczęśliwianie kogoś przez samą jego obecność to największa wartość w życiu. To powód, dla którego Bóg każe nam się żenić!

Każda kobieta chciałaby, żeby jej mąż mówił o niej w taki sposób, w jaki Dale mówi o swojej żonie. W wielu przypadkach młode mamy świadomie decydują się na samodzielne wychowywanie dziecka, bo ich partnerzy nie dali im tego, na co zasługiwały. Każda mama powinna mieć wsparcie w najbliższej osobie. Jeśli go nie ma, zrobi wszystko, aby mimo to zapewnić swojemu dziecku szczęście. To o tej sile napisał jeden z internautów.

Czy wasi partnerzy są dla was podporą i wsparciem?

Czytaj także: Mąż składa hołd wszystkim kobietom
Redakcja poleca: Czy łatwo jest powrócić do pracy po ciąży? [SONDA ULICZNA]
Zapytaliśmy przechodniów, czy powrót do pracy po ciąży jest łatwy. Jesteście ciekawi odpowiedzi? Zobaczcie sondę!
Doładuj
Przeładuj