GRY
 
 

KOCI SHOW

W związku z premierą filmu „KOT W BUTACH” rozpoczyna się kolejny cykl zimowych imprez filmowych.

wydarzenia
Po Paradach Smerfów przyszedł czas na zabawę w towarzystwie znanego wszystkim, wielkookiego Kota. W tym roku cykl ten, przy gorących rytmach flamenco, odbywać się będzie w czterech miastach Polski.

Kot w butach odwiedzi: Warszawę, Łódź, Wrocław i Kraków.
Uczestnicy imprez osobiście będą mogli: poznać czarującego Kota, nauczyć się tańca flamenco, uczestniczyć w grach i zabawach nie tylko dla najmłodszych, wziąć udział w specjalnym kocim show.

KOCI SHOW odbędzie się:
w Warszawie – 29 grudnia (czwartek) w godz. 13.00-19.00 w Arkadii, al. Jana Pawła II 82
w Łodzi - 4 stycznia (środa) w godz. 13.00-19.00 w Manufakturze, ul. Drewnowska 58
we Wrocławiu – 5 stycznia (czwartek) w godz. 11.00-18.00 w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Pasaż Grunwaldzki, pl. Grunwaldzki 22
w Krakowie – 8 stycznia (niedziela) w godz. 12.00-20.00 nasz bohater będzie wspierał Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.
Spotkacie go na Rynku Głównym.

Dzięki spotkaniom z uroczym Kotem wszyscy będziemy mogli odnaleźć się w filmowym świecie pełnym niespodzianek. Ideą jest zaktywizowanie do wspólnej, zimowej zabawy całych rodzin, które na pewno nie będą nudzić się w tym czasie. Nie zabraknie też czasu na robienie zdjęć w towarzystwie głównego bohatera filmu. Wydarzenie organizowane jest przez dystrybutora filmu UIP i AIM Media.

Udział w imprezie jest bezpłatny.

Redakcja poleca: Dlaczego nasza redakcja angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?
Nie tylko wrzucamy pieniądze do puszek, ale same z tymi puszkami chodzimy. Czasem my, a czasem nasze dzieci. Poznaj powody, dla których redakcja mamotoja.pl wspiera WOŚP.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj