Filip Chajzer i Małgorzata Ohme w DDTVN
fot. Instagram/dziendobrytvn

Filip Chajzer szydzi z niepłodnych par?! Widzowie: „żałosne”, „brak taktu”, „nóż się w kieszeni otwiera”

Dziennikarz, znany ze swoich regularnych „wpadek” i niefortunnych wypowiedzi na antenie telewizji, tym razem zakpił sobie ze wszystkich par bezskutecznie starających się o dziecko.  
Aleksandra Zaborowska
Filip Chajzer i Małgorzata Ohme w DDTVN
fot. Instagram/dziendobrytvn
W czwartek Filip Chajzer i Małgorzata Ohme gościli na antenie „Dzień Dobry TVN” młode małżeństwo. Dziennikarka postanowiła zadać parze niedyskretne pytanie o to, kiedy będą mieli potomstwo. Jednak prawdziwym brakiem taktu wykazał się Chajzer, który skomentował odpowiedź swojego gościa.

Staranie się o dziecko „nie jest aż takie trudne”

Goście programu starali się odpowiedzieć na pytanie prowadzących uprzejmie.

„Chcielibyśmy, jesteśmy otwarci, planujemy. Nie jest tajemnicą to, że chcielibyśmy mieć potomstwo. Chcielibyśmy mieć dzieci, no ale to wszystko nie jest takie proste, jakby się mogło wydawać” – odpowiedział Ernest Musiał, młody mąż goszczący na antenie DDTVN.

W odpowiedzi na wyznanie Musiała, Chajzer odparł: „Ale nie jest też aż takie trudne”. Mało empatyczna wypowiedź prowadzącego wywołała w sieci kolejną lawinę negatywnych komentarzy na instagramowym profilu DDTVN.

Niepochlebne komentarze pod zdjęciem DDTVNKomentarze dotyczące wypowiedzi Filipa Chajzera/Instagram/dziendobrytvn
Czy Filip w końcu poniesie jakieś konsekwencje swoich wypowiedzi?
 
Źródło: DDTVN, Hello Zdrowie, Instagram

Zobacz też:
Redakcja poleca: Trudne rozmowy o męskiej niepłodności - film
Niepłodność często mylona jest z impotencją lub obniżonym libido. Między innymi dlatego niektórzy mężczyźni źle znoszą informację o tym, że mają jakieś kłopoty z płodnością i niechętnie podejmują próby leczenia. Czy można to zmienić?
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy