dziecko, ręcznik, niemowlę, uśmiech
fot. © Svetlana Fedoseeva - Fotolia.com

Greno for Kids - kolekcja dla dzieci

Greno, producent ekskluzywnych tekstyliów dla domu, wprowadził do swojej oferty produkty dedykowane dzieciom. Nowa linia nosi nazwę Greno for Kids. W ofercie znajdują się: ręczniki, szlafroczki, pościel, kocyki. Wszystkie produkty są wysokiej jakości.
dziecko, ręcznik, niemowlę, uśmiech
fot. © Svetlana Fedoseeva - Fotolia.com
Greno for Kids to nowa oferta ekskluzywnych tekstyliów przeznaczona dla dzieci. W ofercie znajdziemy wysokiej jakości ręczniczki, płaszczyki kąpielowe i pościel.
Ręczniki Greno są wykonane z naturalnej bawełny, dzięki temu nie podrażniają skóry dziecka. Idealnie chłoną wodę. Ręczniki są starannie wykończone, dziecięcymi aplikacjami zabawek (kolekcja Toys), misiów i kotków (Misie New, Tofik), zwierzątek (Safari, Delfinki, Raj).
Kolekcja Safari ma kolor naturalny zbliżony do bawełny (jest to wynik eko-łagodnych procesów barwiących – idealnych dla dzieci z uciążliwymi alergiami skórnymi). Spokojną barwę ręcznika ożywia bordiura z afrykańskimi zwierzątkami.
Ciekawą propozycją są również ręczniki Raj, które łączą w sobie mikrobawełnę i len, znany z właściwości antybakteryjnych i antyseptycznych.

Szlafroczki Greno są wykonane z mikrobawełny. Są dostępne w kilku kolorach: biały, fuksja, niebieski, różowy, żółty. Znakomicie chłoną wodę, mają kapturek, są ciepłe, ale jednocześnie pozwalają skórze oddychać. Malec czuję się w nich bardzo wygodnie – zarówno w domu, jak i na plaży czy na basenie.


Dziecięca pościel Greno to wysokogatunkowa pościel dziecięca z satyny bawełnianej. Najlepsi przyjaciele najmłodszych – misie i pieski – w towarzystwie pastelowych groszków zachęcą dzieciaki do odpoczynku.
Pościel występuje w trzech rozmiarach 90 x 120, 100 x 140 (oba rozmiary z poszewką 50 x 60) oraz 140 x 200. Zatem znajdziemy pościel pasującą zarówno do łóżka starszaka, jaki i do łóżeczka najmłodszej pociechy. Pościel jest wykończona atestowanym zamkiem, zapewnia więc spokojny i bezpieczny sen zarówno dziecku, jak i rodzicom.


    
Więcej informacji na stronie www.naszetekstylia.pl.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy