GRY
 
 

Angry Birds™ – kolekcja łamigłówek

Ta wiadomość ucieszy fanów Angry Birds™. Od 17 września w kioskach będzie dostępna kolekcja łamigłówek dla dzieci pod nazwą Angry Birds™. Połączenie nauki z ulubionymi postaciami z popularnej gry umili naukę każdemu dziecku.

łamigłówki dla dziecka, łamigłówki
fot. materiały prasowe
Wyjątkowa kolekcja łamigłówek dla dzieci Angry Birds™ przygotowana przez Wydawnictwo Papilon to połączenie zabawy z nauką. Dzięki przygotowanym zagadkom umysłowym dziecko poszerzy swoją wyobraźnię, poprawi zdolności manualne i spostrzegawczość.
Na końcu każdego z numerów kolekcji znajdziesz figurkę z bohaterem Angry Birds ™  do samodzielnego złożenia oraz 14 kolorowych naklejek. Część z nich jest do wklejenia w odpowiednie miejsca podczas zabawy łamigłówkowej, a pozostałe należy wkleić do albumu Angry Birds™, który można kupić oddzielnie za 3,99 zł w kioskach lub na stronie www.papilon.pl/AngryBirds.
Pierwsza cześć kolekcji - „Szkolna przygoda” (w cenie 5,99 zł) - będzie dostępna w kioskach już od 17 września. Kolejne numery (w cenie 7,99 zł) do nabycia co 2 tygodnie, w każdą środę.
Dołączcie do zabawy i nauki z bohaterami Angry Birds™!

Brakujące numery oraz album będzie można zamówić na www.papilon.pl/AngryBirds.

Polecamy: 10 gier edukacyjnych dla dzieci na tablet
Redakcja poleca: Dlaczego nasza redakcja angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?
Nie tylko wrzucamy pieniądze do puszek, ale same z tymi puszkami chodzimy. Czasem my, a czasem nasze dzieci. Poznaj powody, dla których redakcja mamotoja.pl wspiera WOŚP.

Ocena (2 oceny)

3.0
Doładuj
Przeładuj