GRY
 
 

Wyjątkowa kolekcja dla fanów "Gwiezdnych wojen"

Wy też oszaleliście na punkcie Gwiezdnych Wojen? Mamy dla was wyjątkową niespodziankę! Już 25 stycznia będziecie mogli kupić wyjątkową kolekcję "Star Wars. Przewodnik po galaktyce".

gwiezdne wojny
fot. materiały prasowe
Kiedy „Dawno, dawno temu w odległej galaktyce” George Lucas reżyserował pierwszą część „Gwiezdnych wojen” nikt nie podejrzewał, że film o przygodach Luce’a Skywalkera wkrótce zawładnie masową wyobraźnią, a każda kolejna część gwiezdnej sagi stanie się kinowym hitem. Teraz nie ma chyba na świecie osoby, która nie słyszała o Lordzie Waderze czy rycerzach Jedi.

Jeśli ty i twoje dzieci też jesteście fanami „Gwiezdnych wojen” nie możecie przegapić premiery nowej kolekcji:  "Star Wars. Przewodnik po galaktyce". Pierwszy tom, w wyjątkowej cenie 3,99 zł, będziecie mogli kupić już 25 stycznia, a kolejne – co dwa tygodnie. W każdym tomie znajdziesz naklejki oraz kreatywne zadania dla całej rodziny z rebusami, zagadkami i labiryntami. Oprócz tego poznasz  historie, fakty i ciekawostki o swoich ulubionych bohaterach, kultowych pojazdach i najsłynniejszych planetach ze świata Star Wars. W wybranych tomach znajdziesz plakaty z wszystkich siedmiu filmów z cyklu "Gwiezdne Wojny". W tomie pierwszych plakat z bohaterami filmu „Przebudzenie mocy”.
 

Czekając na pierwszy tom kolekcji, rozwiąż nasz quiz i sprawdź, jak dużo wiesz o „Gwiezdnych wojnach”!
Redakcja poleca: Jak zrobić czapkę mistrza Yoda
Mistrz Yoda to jeden z najciekawszych bohaterów sagi Gwiezdnych Wojen. I zapewne nie jeden fan Star Wars chciałby się za niego przebrać. Dlatego pokażemy wam jak szybko i tanio zrobić czapkę mistrza Yoda. Zobacz film z instruktażem
Doładuj
Przeładuj