GRY
 
 

Ta kolorowanka oburzyła rodziców! Można ją dostać w popularnej drogerii

Rzeczniczka drogerii zapewnia, że kolorowanki zostały już wycofane ze sprzedaży. Jaki obrazek wywołał takie oburzenie wśród rodziców? Sprawdź!

Kolorowanka z Hitlerem oburzyła rodziców
fot. Fotolia/Twitter
Sieć holenderskich drogerii Kruidvat wprowadziła do sprzedaży książeczkę z kolorowankami, w której jeden z obrazków przedstawia Adolfa Hitlera.

Kontrowersyjna kolorowanka z Hitlerem

Ray Vervloed szukał wraz z 9-letnią córką prezentu dla 5-letniego synka swojego przyjaciela. Podczas wizyty w drogerii dziewczynka zaczęła przeglądać kolorowanki. W jednej z książeczek znalazła podobiznę Hitlera wykonującego charakterystyczny gest faszystowskiego pozdrowienia. Oburzony Vervloed poinformował o odkryciu kierownictwo sklepu.

Zobaczcie zdjęcie kontrowersyjnej kolorowanki:
 
Rzeczniczka sieci drogerii poinformowała, że książeczki zostały już wycofane ze sprzedaży. "Książeczki sprzedawaliśmy przez pół dnia, potem wycofaliśmy je ze sklepów oraz ze sprzedaży internetowej. Żałujemy, że nie zauważyliśmy tego rysunku, mimo kilku kontroli" – cytuje rzeczniczkę Wirtualna Polska. Kolorowanka zawierała podobizny ważnych dla historii osób. Poza Hitlerem znalazł się tam m.in. Abraham Lincoln.

Zgadzacie się z decyzją o wycofaniu kolorowanek?

Zobacz także: Ta wyjątkowa kolorowanka przypadnie do gustu każdej mamy!

Źródło: wp.pl, rmf24.pl
Redakcja poleca: Szczepienia ratują życie, a dziecko może je polubić! Przekonuje Wojciech Mikołuszko
Szczepienie może być punktem wyjścia do rozmowy na temat chorób. Dziecko może przestać bać się szczepień i zainteresować się nauką - mówi Wojciech Mikołuszko, dziennikarz i popularyzator nauki.
Doładuj
Przeładuj