Kolorowanka dla dorosłych
fot. Kathy Shimmield

Potrzebujesz chwili relaksu? Usiądź wygodnie i... koloruj!

Są chwile, kiedy chcesz rzucić się na łóżko i spać przez 16 godzin? Mamy coś dla ciebie! Aby zrelaksować się po całym dniu, zajmij się... kolorowaniem. W końcu ta kolorowanka jest o tobie!
Hanna Szczesiak
Kolorowanka dla dorosłych
fot. Kathy Shimmield
Dorośli pokochali kolorowanki! W sklepach możemy znaleźć dziesiątki książek do kolorowania dla dorosłych, przedstawiających skomplikowane kompozycje roślinne czy bogato zdobione mandale. Kolorowanki dla siebie znajdą fani Harry'ego Pottera, miłośnicy psów i wielbiciele komiksów. W końcu przyszedł czas na... kolorowankę o mamach!

Kolorowanka dla mam

Mama trojga dzieci, Kathy Shimmield, przeglądała kolorowanki dla dorosłych i pomyślała „Jeny, byłoby o wiele ciekawiej, gdybym mogła się pośmiać, gdybym mogła odnaleźć tu siebie” – i tak narodził się pomysł kolorowanki dla mam.

„Dzień z życia mamy” to zbiór ilustracji do kolorowania przedstawiających typowe scenki z życia mamy. Sterty brudnych naczyń, bałagan w pokoju, odrabianie lekcji i próby karmienia niemowlaka... Każda mama znajdzie kawałek siebie i swojego życia! Obrazki uzupełnione są o zabawne cytaty, które świetnie pasują do sytuacji z ilustracji. Zobacz, jak wygląda „Dzień z życia mamy” do kolorowania!


"Nie musisz się już martwić o plamy po jedzeniu, gdy karmisz malucha. Możesz tak pokolorować swój strój, że plamy będą świetnie do niego pasować! Nikt się nie dowie, to nasz mały sekret".


"Pamiętasz naukę algebry w podstawówce? Co powiesz na matmę z twoim młodszym dzieckiem? Tak, tak, zgadłaś... Czas odrobić pracę domową!"


"Gratulacje! Udało ci się dotrwać do momentu usypiania dzieci. Jedyne co teraz musisz zrobić, to nie zasnąć w czasie czytania bajki... Powodzenia!".

Co myślicie o takiej kolorowance? Chciałybyście pokolorować swoje życie? ;)

Polecamy: Jak obudzić w dziecku kreatywność?

Redakcja poleca: Jak reagować na histerię dziecka [WIDEO]
Wielu rodziców, których dziecko robi sceny w miejscach publicznych, zastanawia się, jak reagować na histerię dziecka. W takiej sytuacji nie warto zwracać uwagi na reakcję i krytyczne uwagi otoczenia. Najważniejsze jest zapewnienie maluchowi bezpieczeństwa. Na rozmowę przyjdzie czas, gdy dziecko się uspokoi.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy