Po drugiej stronie snu
fot. materiały prasowe

Wyjątkowe kolorowanki dla dorosłych - ty też możesz je mieć!

Kolorowanki kojarzą ci się z zabawą dla dzieci? Nic bardziej mylnego! Świat oszalał na punkcie kolorowanek dla dorosłych. Zobacz, jakie propozycje malowanek dla dorosłych możesz znaleźć w polskich kioskach i księgarniach.
Po drugiej stronie snu
fot. materiały prasowe
Szał kolorowania dla dorosłych to nowy sposób na relaks, odstresowanie, przyjemność, zrealizowanie ambicji twórczych. Trend przywędrował do Polski z Zachodu, gdzie rozwija się już od kilku lat. Teraz na polskim rynku znajdziesz dwie kreatywne i unikalne  propozycje kolorowanek dla dorosłych.

Pomaluj swój dzień

Pierwsza to książka "Malowanki na dobry dzień. Kolory radości", która jest zestawem kilkudziesięciu pięknych czarno-białych ilustracji z inspirującymi cytatami, wydanych na 48 stronach. To źródło radości i relaksu dla każdej kobiety, w każdym wieku, niezależnie od upodobań. Kolorowa okładka zachęca, by chwycić za kredki, i pobudza wyobraźnię. Tematem wydania jest natura i jej sekrety, a jego założeniem – przeprowadzenie odbiorcy przez baśniową krainę celem odnalezienia ukrytych w niej stworzeń.
Redakcja poleca: Dlaczego warto zachęcać dziecko do kolorowania? 11 powodów [WIDEO]
Kolorowanie to nie tylko zabawa, ale duża korzyść dla rozwoju dziecka. Oto najważniejsze zalety kolorowania - od ćwiczenia rączki po nabieranie pewności siebie!

Przenieś się do krainy snów

Druga to pięknie wydana książka "Po drugiej stronie snu – dziennik wyobraźni Karoliny Kubikowskiej". Autorka, absolwentka warszawskiej ASP, graficzka, malarka, rysowniczka, od kilku lat zajmująca się sztuką tatuażu, zaprasza do magicznej podróży do krainy fantazji, zachęca do odkrywania swojej kreatywności, pobudzenia twórczego ja i odmienienia siebie na zawsze!
To nowa propozycja na rynku, która łączy cechy powieści graficznej i dziennika. Z jednej strony jest przepięknie ilustrowaną baśnią dla kobiet, z drugiej zachęca je do pomysłowego i spontanicznego wyrażenia emocji za pomocą sztuki – wypełniania rysunków kolorem i pracy z rozmaitymi technikami plastycznymi, jak kolaż i fotografia. 

W książce znajduje się aż 80 prac autorki. Rysunki, misternie wykonane czarnym tuszem, tworzą opowieść o drodze do pełni życia, są metaforą zmiany i dojrzewania do szczęścia. Pełne wątków baśniowych i symboliki zachęcają do swobodnego wyrażania emocji
Pozycja ukaże się na rynku w listopadzie.

Tego typu pozycje na zachodzie zajmują miejsca na listach TOP 10. W Polsce pasjonaci tematu wyczekują na każdy nowy tytuł, który pojawi się na rynku. To idealny prezent na każda okazję i absolutny must have roku 2016!

Obie publikacje w sprzedaży w kioskach, dobrych księgarniach i na hitsalonik.pl.

Czytaj też: Kolorowanki dla dorosłych - dzieci mogą nam pozazdrościć!
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy