pączek kolorowanka
fot. Adobe Stock

Pączek - kolorowanka dla dzieci na tłusty czwartek [6 obrazków]

Kolorowanka z pączkiem to świetna propozycja dla dzieci na tłusty czwartek. Ten dzień to nie tylko okazja do objadania się pączkami, ale i dobrej zabawy z dzieckiem. Dlatego namawiamy do pokolorowania pączka i pochwalenia się, jak dużo ich zjedliście (jest miejsce do wpisania liczby). Oto kolorowanki dla dzieci – wszystkie z pączkiem. Do wydruku.
Tatiana Audycka-Szatrawska
Pączek-kolorowanka? Dlaczego nie! Jest zdrowy i nie tuczy, a na dodatek będzie idealną rozrywką dla dziecka na tłusty czwartek. Przedstawiamy 6 kolorowanek z pączkiem - każda z nich jest inna, więc maluch może pokolorować wszystkie bez ryzyka, że mu się znudzą (lub że rozboli je brzuch!) Wspaniałej zabawy!

Kolorowanka: pączek - nasze propozycje:
  1. Pączek z kawą
  2. Pączek - obrazek do pokolorowania
  3. Kolorowanka: pączek z jednorożcem
  4. Cztery pączki - kolorowanka
  5. Góra pączków - pokoloruj obrazek
  6. Kolorowanka: ile pączków zjadłeś?

Kolorowanka: pączek z kawą 

Paczek z kawą to idealne połączenie dla dorosłych. Dzieciom będzie wspaniale smakował np. z gorącą czekoladą. Jakie słodkości lubi twoje dziecko? Poproś, by narysowało je na odwrocie kolorowanki. Kliknij w kolorowankę z pączkiem, aby ją wydrukować.

pączek kolorowanka z kawą

Pączek - obrazek do pokolorowania

Wiecie, że w tłusty czwartek je się nie tylko pączki, ale też faworki (w niektórych regionach Polski nazywa się je chrustem). Może w tym roku spróbujecie je przyrządzić? Kliknij w kolorowankę z pączkiem, aby ją wydrukować.

pączek kolorowanka - obrazek do pokolorowniaa


Kolorowanka: pączek z jednorożcem

Ten obrazek będzie idealny dla wszystkich miłośników jednorożców. Jeśli jednak maluch będzie odczuwał niedosyt - polecamy naszą kolorowankę z 6 obrazkami jednorożców.  Kliknij w kolorowankę z pączkiem, aby ją wydrukować.

pączek kolorowanka z jednorożcem

Cztery pączki - kolorowanka

Każdy z pączków jest ozdobiony w inny sposób. Jeden z nich nie ma jednak żadnych dekoracji - tutaj jest pole do popisu dla twojego dziecka. Niech puści wodze fantazji! Może na pączku znajdą się małe serduszka lub gwiazdki? Kliknij w kolorowankę z pączkiem, aby ją wydrukować.

cztery pączki kolorowanka

Góra pączków - pokoloruj obrazek

To ogromna góra pączków! Policzcie wspólnie z dzieckiem, ile pączków znajduje się na obrazku. Kliknij w kolorowankę z pączkiem, aby ją wydrukować.

góra pączków - pokoloruj obrazek

Kolorowanka: ile pączków zjadłeś?

Jak dużo pączków potraficie zjeść w tłusty czwartek? Koniecznie pochwalcie się i wpiszcie w okienko liczbę zjedzonych pączków. Kliknij w kolorowankę z pączkiem, aby ją wydrukować.

pączek kolorowanka: ile pączków zjadłeś?
Zobacz także: 
Redakcja poleca: Dzień w klubie malucha - film
Zobacz, jak dzieci spędzają czas w klubiku malucha. Wychowawczyni opowiada o codziennych zajęciach i zabawach dla dzieci.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 4 głosy

Zobacz także

Popularne tematy