wydarzenia, KOLORY KULTURY
fot. KOLORY KULTURY

KOLORY KULTURY w listopadzie

5,19,26.11.2011r., KOLORY KULTURY zapraszają na ostatni miesiąc warsztatów!
wydarzenia, KOLORY KULTURY
fot. KOLORY KULTURY
5.11.2011
Warsztaty Design | Przytulanki i Domek
WOK ul. Dolna Panny Marii 3

Na warsztatach przedstawimy pomysły na projekty i sposoby wykonania prostych zabawek, które rodzice mogą wykonać samodzielnie dla niemowlaków i wspólnie z dziećmi.
Proponujemy dwa rodzaje zajęć :
o godzinie 11:00 warsztaty “Przytulanki” , na które zapraszamy rodziców z maluchami. Będzie można nauczyć się jak łatwym sposobem, idealnym dla osób początkujących a nawet przejawiających krawiecki antytalent uszyć efektowną przytulankę dla małego dziecka;
o godzinie 12:15 zajęcia dla dzieci od 6 r.ż. z rodzicami, na zajęcia „Książeczka rozkładana – domek”. Na warsztatach wykonamy książeczkę, która po otwarciu tworzy formę przestrzennego domku.Wykorzystamy brystol, papier i wycinki z kolorowych gazet.
Zajęcia poprowadzi Katarzyna Hołda- absolwentka Wychowania Plastycznego na UMCS w Lublinie. Zajmuje się sztuką i uczeniem sztuki. W ramach autorskiego projektu Latające Warsztaty Rękodzieła prowadzi warsztaty z technik hand made, w różnych miejscach i przy różnych okazjach.

Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona!
Zgłoszenia ( imię i nazwisko, grupa, wiek dziecka): info@kolorykultury.pl

19.11.2011 godz. 11:00
Warsztaty fotograficzne | Portret rodzinny
WiP Studio ul. Kiepury 5

Warsztaty fotograficzne dla całej rodziny. Zabawa w sesję zdjęciową w profesjonalnym studiu fotograficznym. Pomysły na aranżacje i kompozycje portretu rodzinnego z pomocą i wskazówkami profesjonalnych fotografów Wojtka Kornet i Piotra Pakuły.
Wojtek Kornet i Piotr Pakuła to fotografowie z bogatym doświadczeniem w fotografii studyjnej, portretowej i użytkowej. Współtworzą WiP Studio od 2009 roku.Realizowali miedzy innymi cykliczne akcje fotograficzne “Portret Dziecka” na Dzień Dziecka oraz “Portret Świąteczny”.
Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona (1 miejsce - 1 rodzina)
Zgłoszenia ( należy podać liczbę członków rodziny i wiek dzieci): info@kolorykultury.pl

26.11.2011 godz. 11:00
Warsztaty taneczne | Tańce Wygibańce

DDK Węglin ul. Judyma 2a

Warsztaty taneczne dla rodziców i dzieci powyżej 5 roku życia. Zajęcia mają na celu przedstawienie tańca jako doskonałej, aktywnej formy zabawy z dzieckiem. Zaprezentujemy warsztat pracy z ciałem oparty na metodach improwizacji tanecznej: proste układy taneczne, oparte o krótkie historie, łatwe do zapamiętania sekwencje ruchów i przyjemna muzyka.
Na zajęciach używać będziemy rekwizytów i chusty animacyjnej.
Zajęcia poprowadzi Kamila Murat – Rycek - pedagog, miłośniczka tańca, mama 2 synów. Od dziecka związana z tańcem ( tańczyła w zespołach tańca ludowego i nowoczesnego).
Obecnie tańczy latino solo i ladies styling. Wielbicielka i propagatorka tańców integracyjnych w grupie. Współorganizatorka Baby Disco w Klubie Dzieci i rodziców“Podushkowiec”.

Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona!
Zgłoszenia ( imię i nazwisko, wiek dziecka): info@kolorykultury.pl

WIELKI FINAŁ !!!!
26.11.2011 godz. 17:00

DDK Węglin ul. Judyma 2a

Wielki finał cyklu “Rodzinnych Warsztatów Aktywizacji Kulturalnej i Odpowiedzialnego Rodzicielstwa KOLORY KULTURY” świętować będziemy tanecznie. Zapraszamy na Baby Disco, ze specjalnie wybraną muzyką zarówno dla dużych jak i małych tancerzy, to doskonała zabawa dla całej rodziny. Podsumowaniem projektu będzie również wystawa prac uczestników warsztatów artystycznych.
Wstęp wolny!

więcej »
Redakcja poleca: Czy wody płodowe mogą odejść bez skurczów, wyjaśnia ginekolog [WIDEO]
Odejście wód płodowych przed pojawieniem się skurczów porodowych to jeszcze nic niepokojącego. Gdy wody płodowe odejdą, warto jednak się pospieszyć i jechać do szpitala, nawet jeśli skurcze wciąż nie występują. Dlaczego to ważne − tłumaczy ginekolog.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy