GRY
 
 

Kolory Kultury - Warsztaty Design

5.11.2011r., godz.11:00 Stowarzyszenie Grupa Projekt w ramach cyklu „Kolory Kultury” zaprasza na warsztaty.

wydarzenia, KOLORY KULTURY
fot. KOLORY KULTURY
Na warsztatach przedstawimy pomysły na projekty i sposoby wykonania prostych zabawek, które rodzice mogą wykonać samodzielnie dla niemowlaków i wspólnie z dziećmi. Proponujemy dwa rodzaje zajęć: o godzinie 11:00 warsztaty “Przytulanki”, na które zapraszamy rodziców z maluchami. Będzie można nauczyć się jak łatwym sposobem, idealnym dla osób początkujących a nawet przejawiających krawiecki antytalent uszyć efektowną przytulankę dla małego dziecka.

O godzinie 12:15 zapraszamy na zajęcia  dzieci od szóstego roku życia. z rodzicami, na zajęcia „Książeczka rozkładana – domek”. Na warsztatach  wykonamy książeczkę, która po otwarciu tworzy formę przestrzennego domku. Wykorzystamy brystol, papier i wycinki z kolorowych gazet.

Zajęcia poprowadzi Katarzyna Hołda- absolwentka Wychowania Plastycznego na UMCS w Lublinie. Zajmuje się sztuką i uczeniem sztuki. W ramach autorskiego projektu Latające Warsztaty Rękodzieła prowadzi warsztaty z technik hand made, w różnych miejscach i przy różnych okazjach.

Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona!

WOK ul. Dolna Panny Marii 3

Zgłoszenia ( imię i nazwisko, wiek dziecka): info@kolorykultury.pl
Organizator: Stowarzyszenie Grupa Projekt

więcej informacji »
Redakcja poleca: 10 przyczyn złego zachowania [WIDEO]
Wbrew pozorom coś, co dla ciebie jest błahostką, może wpływać na dziecko i jego zachowanie.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj