Małgorzata Rozenek z kołyską
fot. Instagram

Małgorzata Rozenek pozuje z kołyską. To nietypowy model! Fani: „dziecku będzie niedobrze”

Małgosia Rozenek pochwaliła się nową kołyską dla synka. Fani od razu zwrócili uwagę, że nie jest to zwyczajna kołyska, która buja się na boki. Model wybrany przez Rozenek działa całkiem inaczej i podobno sprzyja rozwojowi dziecka.
Magdalena Drab
Małgorzata Rozenek z kołyską
fot. Instagram
Małgosia Rozenek wkrótce zostanie mamą trzeciego syna. Poród prawdopodobnie nastąpi na początku czerwca, więc czasu na przygotowania wyprawki zostało niewiele. Prezenterka zdradziła na Instagramie, że razem z mężem wybrali już imię dla dziecka, urządzili pokoik i kupili śpioszki. A teraz zainwestowali jeszcze w nowy, nietypowy mebel: kołyskę Dreamer, która ma wspomagać rozwój mózgu i mięśni niemowlęcia. Kołyska Małgorzaty Rozenek działa zupełnie inaczej niż tradycyjna.

Kołyska Dreamer Małgorzaty Rozenek

Synek Małgosi Rozenek będzie spał w drewnianej kołysce Dreamer. I nie jest to zwyczajna kołyska! Ten model ma wspomagać układ nerwowy dziecka, rozwijać jego inteligencję emocjonalną, pobudzać mózg i mięśnie. Jak to możliwe? Wszystko dlatego, że kołyska Dreamer buja się w przód i w tył, a nie na boki jak tradycyjne kołyski. Co więcej, bujanie odbywa się z prędkością 60 ruchów na minutę, czyli mniej więcej w tempie bicia serca mamy. A to podobno działa bardzo korzystnie na malucha. I na tym nie koniec! Rozenek postawiła także na wygodę i bezpieczeństwo, bo kołyska jej synka może pełnić rolę dostawki do łóżka rodziców, a do tego nie posiada żadnych śrubek i kołków, więc nie ma ryzyka, że maluch się skaleczy albo zakrztusi. Oczywiście za tak innowacyjny produkt trzeba odpowiednio dużo zapłacić − koszt kołyski Dreamer to ok. 1200 zł, ale czasem jest dostępna w promocyjnej cenie.

Kołyska Dreamer, którą kupiła Małgosia Rozenek

kołyska dreamer

Jak na nowy nabytek w wyprawce Rozenek zareagowali fani prezenterki? Kołyska wygląda pięknie i estetycznie, ale wielu internautów zwróciło uwagę na nietypowy kierunek bujania dziecka.

„Po takim kołysaniu z góry do dołu byłoby mi niedobrze. Kołysze się dzieci raczej na boki.”
„Skąd takie zmiany? Zawsze mi się wydawało, że kołysze się dziecko na boki, wtedy szybciej zasypia.”

− to tylko niektóre z komentarzy pod postem Małgosi Rozenek na Instagramie. Nie brakuje też słów pełnych zachwytu, nie tylko nad kołyską, ale i promiennym wyglądem przyszłej mamy. „U nas niestety żadne łóżeczko ani kołyski nie zdały egzaminu. Z mamą śpi się najlepiej" − skwitowała jedna z fanek. Być może Małgosi ta nowoczesna kołyska również się nie przyda?
Redakcja poleca: Małgorzata Rozenek zdradziła, kim są rodzice chrzestni jej dzieci. Zaskakujący wybór!
Jakiś czas temu gwiazda została spytana o to, czy ma już wybranych kandydatów na rodziców chrzestnych dla trzeciego syna. Oto, co powiedziała!

Jaką kołyskę kupić dziecku?

Nie trzeba płacić fortuny, by kupić wygodną kołyskę dla noworodka. Wielu rodziców na pierwsze miesiące życia dziecka wybiera poręczny kosz Mojżesza, a inni kupują tradycyjne kołyski na płozach albo na kółkach. Delikatne kołysanie wycisza, uspokaja i pomaga maluszkom zasnąć, bo przypomina czas spędzony w brzuchu mamy. Te drewniane kołyski kupisz wyjątkowo tanio:
 

Warto też pomyśleć nad zakupem kołyski bądź łóżeczka, które można dostawić do dużego łóżka rodziców. W ten sposób niemowlę jest tuż obok i nie trzeba wstawać na nocne karmienie albo gdy dziecko po prostu obudzi się w nocy.
 

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy