GRY
 
 

Komary atakują - chroń dziecko z Chicco

Nowa linia naturalnych preparatów odstraszających komary i owady w okresie letnim. Zaprojektowana specjalnie dla niemowląt i dzieci a także kobiet w ciąży i wszystkich osób z bardzo wrażliwą i delikatna skórą.

na komart, spray przeciw komarom, chicco
fot. materiały prasowe
Delikatny dla skóry dziecka - bezwzględny dla komarów!

Naturalna Ochrona
Aktywny składnik w produktach jest pochodzenia naturalnego (Citrodiol); zawiera ekstrakt z australijskiego gatunku eukaliptusa (Eucalyptus Maculata Citrodiora). Citrodiol jest szeroko znany z właściwości odstraszających owady. Jego skuteczność sprawia, że jest jednym z najbardziej niezawodnych składników aktywnych na świecie.

Delikatna Ochrona
Wszystkie produkty zostały dermatologicznie przetestowane, są bezpieczne i odpowiednie dla najbardziej delikatnej skóry. Nie zawierają alkoholu, barwników i parabenów – dlatego polecane są dla niemowląt od 3 miesiąca życia, kobiet w ciąży i osób z bardzo wrażliwą i delikatną skórą.

Ochrona w dzień i w nocy
Wyjątkowa formuła działa skutecznie w dzień i w nocy: doskonała ochrona przeciw najpowszechniej występującym rodzajom komarów, w tym najbardziej irytującym i groźnym azjatyckim komarom tygrysim (Aedes Albopictus), które występują coraz częściej w wielu miejscach na świecie.

Długotrwała ochrona
Właściwości odstraszające produktu utrzymują się do 3 godzin od zastosowania. Jeśli wymagana jest dłuższa ochrona, wymagane jest ponowne zastosowanie preparatu na nieosłoniętych częściach ciała.

Więcej na www.chiccopolska.pl

Sugerowane ceny detaliczne:
Chicco Spray przeciw komarom 27,00 zł
Chicco Żel przeciw komarom 26,00 zł
Chicco Roll On przeciw komarom 26,00 zł
Redakcja poleca: Co na komary zamiast chemicznych repelentów? [WIDEO]
Unikasz chemii w kosmetykach, ale nie wiesz, czy można skutecznie odstraszać komary w naturalny sposób? Wypróbuj te metody!
Doładuj
Przeładuj