Komoda z przewijakiem
fot. AdobeStock

Komody z przewijakiem lub bez do pokoju dziecięcego

Ten dodatkowy mebel pełni wiele funkcji i posłuży ci nie tylko przez pierwsze lata życia dziecka.
Dominika Bielas
Komoda z przewijakiem
fot. AdobeStock
Komody z przewijakiem są jednym z najbardziej użytecznych mebli do dziecięcego pokoju. Pozwalają wygodnie i bezpiecznie przewinąć maleństwo, a do tego pomieszczą wszystkie niezbędne rzeczy. Jeśli masz miejsce w sypialni lub pokoju dziecięcym, warto w nią zainwestować.

Warto kupić komodę z przewijakiem

Meble w pokoju dziecięcym powinny nie tylko ładnie wyglądać, ale być również funkcjonalne. Podczas przewijania ważne jest, by mieć pod ręką wszystkie potrzebne akcesoria. Komoda będzie do tego idealna. Dzięki temu, że jest to wysoki mebel, zmiana pieluszki jest wygodna i nie obciąża pleców mamy. W szufladach można umieścić dziecięce ubranka i pieluszki, a także niezbędne kosmetyki. Blat komody ma nakładkę z ogranicznikami, ale gdy dziecko podrośnie, wystarczy ją zdemontować, by stała się zwykłą komodą.

Komoda z przewijakiem Dalia

Razem z komodą w zestawie dostępny jest miękki przewijak w różnych kolorach do wyboru. Mebel wykonany jest z drewna sosnowego i płyty MDF. Został pomalowany farbami ekologicznymi, bezpiecznymi dla zdrowia dziecka. Komoda wyposażona w 3 praktyczne szuflady bez uchwytów.
Wymiary:
 • bez przewijaka - 81 x 80 x 45 cm
 • z zamontowanym przewijakiem - 89 x 80 x 74 cm
Komoda z przewijakiem
 •  

Komoda z przewijakiem Leon

Elegnacka biała komoda bez uchwytów, będzie się pięknie prezentowała w dziecięcym pokoju. Wykonana jest z drewna sosnowego i płyty MDF. Wyposażona w 4 praktyczne szuflady. Do komody należy dokupić miękki przewijak.
Wymiary:
 • bez przewijaka - 87 x 84 x 54 cm
 • z przewijakiem - 94 x 84 x 72 cm
Komoda z przewijakiem

Komoda z przewijakiem Żyrafka

Komoda posiada piękną aplikację z żyrafką i pasuje do innych mebli z zestawu Safari Żyrafka, więc możesz urządzić pokój maluszka w jednym stylu. Mebel wykonany jest z ekologicznych i antyalergicznych materiałów bezpiecznych dla dziecka. Posiada 3 szuflady z uchwytami. Gdy dziecko podrośnie, wystarczy zdemontować przewijak i zostaje sama komoda.
Wymiary:
 • bez przewijaka - 86 x 85 x 48 cm
 • z przewijakiem - 86 x 93 x 73 cm
Komoda z przewijakiem

Komoda z przewijakiem Nel

Komoda pasuje do zestawu mebli Nel Chmurka. Urocza aplikacja w kształcie serduszka sprawia, że meble wyglądają niezwykle elegancko i delikatnie. Produkt wykonano z materiałów bezpiecznych dla dziecka. Ma 3 pojemne szuflady na prowadnicach kulkowych pełen wysuw.
Wymiary:
 • bez przewijaka - 80 x 81 x 45 cm
 • z przewijakiem - 80 x 98 x 74 cm
Komoda z przewijakiem

Komoda z przewijakiem Radek Bis

Komoda w kalsycznym stylu, będzie ponadczasowa, nawet gdy malec wyrośnie, po demontażu przewijaka sprawdzi się jako komoda na bieliznę, pościel czy zabawki. Została wykonana z antyalergicznych materiałów, bezpiecznych dla maluszka.
Wymiary:
 • bez przewijaka - 87 x 83 x 53 cm
 • z przewijakiem - 99 x 83 x 72 cm
Komoda z przewijakiem
 

Zobacz także:
Redakcja poleca: Wybieramy pierwszą zabawkę - przytulaczka dla niemowlaka - film
Dowiedz się, po co niemowlakowi zabawka. Sprawdź, co to są przytulaczki i zobacz te najpiękniejsze.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy