GRY
 
 

Koncert Mama Afryka - dla dzieci i dorosłych, 28-29.09, Warszawa

Zapraszamy na koncert do Warszawy.

plakat, materiały prasowe, mama afryka
PREMIERA KONCERTU “MAMA AFRICA”
 
28 i 29 września 2013 zapraszamy na premierowy interaktywny koncert dla dzieci i rodziców. Tym razem zapraszamy w podróż muzyczną na daleki kontynent afrykański.
 
 
Cała Afryka jest muzyką. Kolorową, barwną, pełną słońca i emocji. W afrykańskich rytmach jest wszystko. Jest życie, jest energia, smak, zapach i kolor. Fascynuje bogactwem dźwięków, brzmieniem bębnów i przeróżnych instrumentów wykonanych z tykwy, afrykańskiego drewna, bambusa i trzciny cukrowej. Zachwyca odgłosami szamańskich pieśni i zwykłym życiem niezwykłych ludzi. Afryka jest przygodą. Afryka nigdy się nie kończy… Afryka to zwierzęta, gigantyczne przestrzenie, setki dialektów… to ziemia, która opowiada historie… to wielokulturowa i wielobarwna kraina kontrastów.
 
Koncert „Mama Africa”  jest wyjątkowym projektem, pełnym pasji i szacunku do ojczyzny muzyki. Jest jak dźwiękowa pocztówka z podróży. Wszystkich małych i dużych melomanów zapraszamy na to niezwykłe spotkanie ze światem, który urzeka kolorami, radością i atmosferą. Podczas koncertu będzie można zobaczyć i usłyszeć prawdziwe, afrykańskie instrumenty: BĘBNY DUN DUN, DJEMBĘ, BALAFON, NGONI, czy KALIMBĘ. Wspólnie będziemy grać, tańczyć i śpiewać. Zabrzmią melodie z różnych zakątków Afryki, a także autorskie kompozycje twórców koncertu, inspirowane afrykańską kulturą. Wszystko po to, aby nie tylko usłyszeć, ale przede wszystkim dotknąć, poczuć i pokochać Afrykę.
 
 
Występują: Igor Spolski, Michał Lamża, Iza Lamik, Agnieszka Czekierda
Adaptacja, aranżacja: Igor Spolski, Michał Lamża, Iza Lamik (Igor Spolski & The Dudes)
Teksty oryginalne: Igor Spolski
Reżyseria: Agnieszka Czekierda
Adresaci spektaklu:  dzieci w wieku 1-5 lat
Czas trwania: 45 min, Bilety: 45 zł
 
Redakcja poleca: Dlaczego nasza redakcja angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?
Nie tylko wrzucamy pieniądze do puszek, ale same z tymi puszkami chodzimy. Czasem my, a czasem nasze dzieci. Poznaj powody, dla których redakcja mamotoja.pl wspiera WOŚP.

Ocena (1 ocena)

4.0
Doładuj
Przeładuj