GRY
 
 

Koniec kariery Angeliny?

Aktorka oświadczyła, że... kończy karierę! Chce znów zajść w ciążę i zająć się wychowaniem dzieci.

fot. ONS
Kiedy po lipcowym porodzie Angelina Jolie (33 l.) przez długi czas nie pokazywała się publicznie, jej fani zaczęli się niepokoić. Do tego w prasie pojawiły się doniesienia, że gwiazda przeżywa załamanie nerwowe, a nawet chce się rozstać z Bradem Pittem (45 l.). Nic z tego na szczęście nie było prawdą! Na początku października Jolie i Pitt pojawili się razem najpierw w Nowym Orleanie (aktor zaangażował się w odbudowę zniszczonego kataklizmami miasta), a następnie w Nowym Jorku na premierze nowego filmu Jolie „The Challenging”. Aktorka była w znakomitej formie i wyglądała olśniewająco. Oświadczyła jednak niespodziewanie, że kończy karierę! „Chcę się skupić na wychowaniu dzieci i działalności charytatywnej. Niebawem adoptujemy z Bradem kolejną sierotę z Afryki i już planujemy moją kolejną ciążę”, zdradziła Angelina w wywiadzie dla magazynu „People”.

Sposób na figurę
W wywiadach, których udzieliła przy okazji promocji nowego filmu, Angelina zdradziła sekret swojego szybkiego powrotu do sylwetki sprzed ciąży. „Biegam wokół wszystkich dzieci, karmię piersią i nie mam czasu na jedzenie. Codziennie jest mnie trochę mniej!”, twierdzi aktorka.
 
Geograficzny tatuaż
Po porodzie Angelina dodała do tatuażu opisującego miejsca narodzin jej dzieci współrzędne geograficzne Nicei, gdzie Vivienne i Knox przyszli na świat.

Redakcja poleca: Martyna Wojciechowska dla córki staje po stronie natury!
Znana dziennikarka, podróżniczka i pisarka oraz mama 9-letniej Marysi jest również ambasadorką programu „Po stronie natury". I nie ukrywa, że robi to dla dziecka.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj