Niemowlę w pieluszce
fot. Fotolia

Koniec z koszmarem podczas przewijania! Te pieluszki wszystko zmienią!

Dobra wiadomość dla rodziców: pod koniec miesiąca w polskich sklepach pojawią się jednorazowe pieluszki z pozytywką, która uruchamia się pod wpływem wilgoci. Brytyjczycy już oszaleli na ich punkcie!
Niemowlę w pieluszce
fot. Fotolia
Brytyjska firma LuckyBaby produkująca ekologiczne artykuły higieniczne dla niemowląt wprowadza do europejskich sklepów nowy produkt, który ma szansę zrewolucjonizować rynek pieluszek jednorazowych. Pieluszki o wiele mówiącej nazwie "NaNaNa" są wyposażone w mini pozytywkę, która wygrywa popularną dziecięcą melodię "Twinkle, Twinkle, Little Star" i  uruchamia się pod wpływem wilgoci! W Wielkiej Brytanii dostępne są już od kilku miesięcy, a rodzice entuzjastycznie wypowiadają się na ich temat m.in. na forach internetowych. Produkt okazał się takim sukcesem dla LuckyBaby, że firma dzięki zyskom ze sprzedaży pieluch NaNaNa mogła potroić produkcję i zaplanować wejście na europejskie rynki.

Dzięki pozytywce już nigdy nie przegapimy pełnej pieluszki dziecka. To oznacza koniec z odparzeniami i płaczem z powodu mokrej pieluchy. Pieluszki NaNaNa to także dobra wiadomość dla rodziców niemowląt, które nie cierpią przewijania – wystarczy pstryknąć w pozytywkę umieszczoną w pieluszce i rozlegnie się melodyjka, która powinna uspokoić i zaciekawić nawet najmniej współpracujące dziecko.

Pieluszki będą dostępne w Europie, w tym w Polsce, już pod koniec kwietnia. Sugerowana cena detaliczna to 50 zł za opakowanie 50 pieluszek. NaNaNa będą dostępne w rozmiarach 2-4.

Lubimy wszystkie gadżety, które ułatwiają życie rodzicom, ciekawi nas tylko, czy dziecko będzie chciało się rozstać z taką grającą pieluszką?

Co myślicie o tym produkcie? Skusicie się?
Redakcja poleca: HIV a ciąża - jakie jest ryzyko zakażenia dziecka? Wywiad z ekspertem
HIV w ciąży to nie wyrok! Dr Ernest Kuchar wyjaśnia, że odpowiednio wykryty i leczony wirus HIV zmniejsza niemalże całkowicie ryzyko przeniesienia się wirusa na dziecko.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy