Niemowlę w pieluszce
fot. Fotolia

Koniec z koszmarem podczas przewijania! Te pieluszki wszystko zmienią!

Dobra wiadomość dla rodziców: pod koniec miesiąca w polskich sklepach pojawią się jednorazowe pieluszki z pozytywką, która uruchamia się pod wpływem wilgoci. Brytyjczycy już oszaleli na ich punkcie!
Niemowlę w pieluszce
fot. Fotolia
Brytyjska firma LuckyBaby produkująca ekologiczne artykuły higieniczne dla niemowląt wprowadza do europejskich sklepów nowy produkt, który ma szansę zrewolucjonizować rynek pieluszek jednorazowych. Pieluszki o wiele mówiącej nazwie "NaNaNa" są wyposażone w mini pozytywkę, która wygrywa popularną dziecięcą melodię "Twinkle, Twinkle, Little Star" i  uruchamia się pod wpływem wilgoci! W Wielkiej Brytanii dostępne są już od kilku miesięcy, a rodzice entuzjastycznie wypowiadają się na ich temat m.in. na forach internetowych. Produkt okazał się takim sukcesem dla LuckyBaby, że firma dzięki zyskom ze sprzedaży pieluch NaNaNa mogła potroić produkcję i zaplanować wejście na europejskie rynki.

Dzięki pozytywce już nigdy nie przegapimy pełnej pieluszki dziecka. To oznacza koniec z odparzeniami i płaczem z powodu mokrej pieluchy. Pieluszki NaNaNa to także dobra wiadomość dla rodziców niemowląt, które nie cierpią przewijania – wystarczy pstryknąć w pozytywkę umieszczoną w pieluszce i rozlegnie się melodyjka, która powinna uspokoić i zaciekawić nawet najmniej współpracujące dziecko.

Pieluszki będą dostępne w Europie, w tym w Polsce, już pod koniec kwietnia. Sugerowana cena detaliczna to 50 zł za opakowanie 50 pieluszek. NaNaNa będą dostępne w rozmiarach 2-4.

Lubimy wszystkie gadżety, które ułatwiają życie rodzicom, ciekawi nas tylko, czy dziecko będzie chciało się rozstać z taką grającą pieluszką?

Co myślicie o tym produkcie? Skusicie się?
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy