Śpiąca matka z małym dzieckiem
fot. Bobby Wesson

Koniec z niedocenionymi matkami, których mężowie myślą, że one nic nie robią

„Moja żona jest bohaterką” - ten mąż docenił swoją żonę i przekonał do tego prawie milion osób! Przeczytaj niezwykle wzruszający list napisany przez młodego ojca.
Marta Kabulska
Śpiąca matka z małym dzieckiem
fot. Bobby Wesson
Poruszający hołd męża dla żony zamieszczony na Facebooku, który polubiło prawie milion osób, uzyskał prawie 50 000 komentarzy!

Rayena Wesson z Alabamy jest pielęgniarką. Na początku tego miesiąca, jej mąż Bobby zrobił to oto zdjęcie drzemiącej żony z ich synem. Jako komentarz do niego napisał wzruszający hołd dla żony i zamieścił go na Facebooku. Oto jego treść:

"To jest moja żona, która ucina sobie drzemkę. W ciągu godziny obudzi się i przygotuje do pracy. Skrupulatnie zbierze wszystkie przedmioty niezbędne jej w szpitalu. Szybko wykona makijaż i uczesze włosy. Zacznie narzekać, że wygląda okropnie, a ja będę zaprzeczać. Usiądzie na kanapie po turecku, na szybko spróbuje wziąć parę łyków kawy, jednocześnie nie przerywając zabawy z naszym synem, który będzie po niej się wspinał. 

Przyłapuję ją czasem na tym, że kompletnie mnie nie słucha, wpatrując się wtedy w jeden punkt. Wiem, że właśnie wtedy w milczeniu przygotowuje się na zbliżającą swoją zmianę.

Pocałuje dziecko, pocałuje mnie i pójdzie zadbać o ludzi, którzy prawdopodobnie będą mieć najgorszy dzień ich w całym życiu. Wraki samochodów, rany postrzałowy, wybuchy, oparzenia i złamania - bogacze, biedni, pasterze, narkomani i prostytutki - matki, ojcowie, synowie, córki i rodziny - nie ma znaczenia, kim jesteś i co ci się stało.

Ona zadba o ciebie.

Wróci do domu po 14 godzinach, ściągnie buty i za drzwiami pozostawi dramatyczne historie pełne krwi i cierpienia.

Czasami nie chce o tym rozmawiać, a kiedy indziej nie może się doczekać, aby się tym ze mną podzielić. Czasami śmieje się, a za chwilę zaczyna płakać. Innym razem łzy ciekną jej po policzkach. Niezależnie od tego, jak bardzo to wszystko przeżywa, pójdzie na następną zmianę i będzie pomagać ludziom.

Moja żona jest pielęgniarką. Moja żona jest bohaterką."

Zobacz też: Ojciec – bloger przeprasza matki, które zostały w domu wychowując dzieci
 

This is my wife taking a nap. In an hour she will wake up, put on her scrubs and get ready for work. The tools and...

Posted by Bobby Wesson on 7 listopada 2015
Redakcja poleca: Mężczyzna w ciąży - rewolucyjny pas pozwalający tacie poczuć ruchy płodu (VIDEO)
Marka Huggies z okazji Dnia Ojca stworzyła specjalny pas umożliwiający mężczyźnie czucie ruchów swojego nienarodzonego dziecka. Zobacz, jak to działa.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy