lovi

Konkurs "Aktywność rozwija"

Aktywne spędzanie czasu z maluchem to jedna z najprzyjemniejszych chwil dla rodziców. Prześlij nam zdjęcie ze wspólnej zabawy i wygraj jedną ze wspaniałych nagród ufundowanych przez LOVI. Konkurs zakończony! Zobacz nagrodzone zdjęcia.
lovi
Poniżej prezentujemy listę 10 zwycięzców! Serdecznie gratulujemy wygranej (zestaw akcesoriów Lovi) i życzymy wielu wspaniałych pomysłów na wspólną zabawę!

1. kejtti
2. askkle
3. anusia2121
4. pytqnixia
5. kajkasc
6. mareszka
7. ala610
8. Anny_Bee
9. virago1600
10. biegnijforestbiegnij

Zobacz nagrodzone zdjęcia »

Przy ocenie zgłoszonych zdjęć, poza wypełnieniem warunków regulaminu konkursu, braliśmy pod uwagę 3 kryteria:
- ukazanie aktywności w ciekawy sposób,
- wiek dziecka (akcesoria Lovi przeznaczone są dla dzieci: 0-18m),
- estetyka zdjęcia.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i zachęcamy do aktywnego spędzania czasu.
Lato już minęło, jesień za pasem, ale chociaż dni są coraz krótsze i coraz chłodniejsze, każdy rodzic dobrze wie, jak ważne jest zapewnienie maluszkowi aktywności na świeżym powietrzu. Wspólna zabawa jest bowiem niezbędna do prawidłowego rozwoju dziecka. Ubierzcie zatem ciepłą kurtkę, wsadźcie malucha w wózek i idźcie na spacer do lasu lub parku. A może zamontujcie specjalny koszyk przy rowerze i zabierzcie szkraba na przejażdżkę. Aktywne spędzanie czasu, to również podróże – być może byliście w wakacje w ciekawym miejscu i mimo że malec nie potrafi jeszcze samodzielnie chodzić, zabraliście go na górską wędrówkę czy też zachęciliście do pluskania się w wodzie.

Aby wziąć udział w konkursie, pokaż nam jak aktywnie spędzasz czas ze swoim dzieckiem. Zrób zdjęcie i zamieść je na fotoforum mamacafe.pl.

Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie »
Konkurs trwa od 1 do 14 października 2009 roku.


Inspiracji szukaj na fotoblogu BabyCamino z podróży małej Rózi do Hiszpanii i Portugalii.


Do zdobycia 10 zestawów atrakcyjnych nagród ufundowanych przez LOVI (zdjęcia i opisy nagród w galerii obok).
W skład każdego zestawu wchodzi:
- termoopakowanie do butelek
- podgrzewacz żelowy do butelek
- kubek 360 junior – dla dzieci 12m+

- kubek treningowy 250 ml – dla dzieci 6m+
- kubek niekapek 150 ml – dla dzieci 6m+
Zasady konkursu:
1. Konkurs "Aktywność rozwija" zostanie przeprowadzony na forum mamacafe.pl.
2. Zostanie wybranych 10 najlepszych zdjęć, których autorzy otrzymają zestaw nagród ufundowanych przez Lovi.
3. Zdjęcia będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl i mamacafe.pl.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 1 października do 14 października 2009 roku.
6. Jury podejmie decyzję 19 października 2009 roku i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu do wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych na forumową skrzynkę redakcyjną, tracą prawo do nagrody.
8. Zgłoszenia muszą być unikatowymi, oryginalnymi zdjęciami, pochodzącymi od uczestnika konkursu, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Zdjęcia, które nie spełniają tych wymogów, w szczególności te, które dostępne są już w Internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane przez Organizatora. Prawo Organizatora do dyskwalifikacji nie wygasa po rozwiązaniu konkursu.
9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
10. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę mailową, na adres: redakcja@babyonline.pl, do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie jest zobowiązane do brania takich zgłoszeń pod uwagę.
11. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-mailowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"

Ocena (1 ocena)

5.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj