dziecko, księżniczka, przebranie, dziewczynka

Konkurs "Być księżniczką"

Jeśli Twoja córeczka marzy o tym, by choć na chwilę zostać księżniczką, to ten konkurs jest właśnie dla Was! Konkurs zakończony!
dziecko, księżniczka, przebranie, dziewczynka
Oto 15 najlepszych zdaniem Redakcji prac, których autorzy otrzymują pakiet gier komputerowych:
bajka, laurence, kachna1111, paputek77, Makaki, jakubek007, jola29k, CherryLady, inez, aga1616, brzozak, mm.ii, betitunia, zofik, Marudella.
Zobacz nagrodzone prace >>

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnych konkursach.
RedakcjaKażda dziewczynka marzy o tym, by być księżniczką
. Biorąc udział w naszym konkursie możesz spełnić marzenie swojego dziecka!

→ Wciel się w rolę Kopciuszka i zatańcz na balu w samodzielnie zaprojektowanej sukni.
→ Zostań przez chwilę Królewną Śnieżką i wyczaruj świat pełen krasnali, magicznych eliksirów i drogocennych skarbów.

Do zdobycia 15 płyt z grami komputerowymi "Być księżniczką" część 1. W skład pakietu wchodzą 2 pełne gry (patrz opis obok):
- Kopciuszek
- Królewna Śnieżka

Aby wygrać jedną z płyt, zamieść na foto-forum mamacafe.pl rysunek wykonany przez dziecko, na którym wciela się ono w postać księżniczki. Rysunek może być wykonany w dowolnej technice (w tym komputerowej).


Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie:
Konkurs "Być księżniczką" >>

Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:
1. Konkurs "Być księżniczką" zostanie przeprowadzony na foto-forum mamacafe.pl.
2. Zostanie wybranych 15 najlepszych prac, które nagrodzimy grami komputerowymi "Być księżniczką".
3. Prace będą oceniane przez konkursowe Jury, złożone z Redakcji babyonline.pl.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 27 lutego do 15 marca 2009 roku.
6. Jury podejmie decyzję 18 marca i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
8. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami. Zdjęcia, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
10. W przypadku naruszenia któregokolwiek z punktów niniejszego Regulaminu, prosimy poinformować o tym fakcie Redakcję za pośrednictwem skrzynki mailowej: redakcja@babyonline.pl.
11. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę mailową do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie będzie takich zgłoszeń brać pod uwagę.
12. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-maliowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.


Sponsor nagród:
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy