GRY
 
 

Konkurs „Ciążowe ubranie twoich marzeń” - WYNIKI

Znamy już laureatów konkursu na najlepsze ciążowe ubranie. Sprawdź, czy to twój projekt zostanie wyprodukowany i trafi do sprzedaży.

MumMe Code
fot. materiały prasowe MumMe Code

Jury konkursu stanęło przed nie lada wyzwaniem. Dostaliśmy od was bowiem wiele ciekawych, pomysłowych i inspirujących projektów ubrań dla przyszłych mam. Po burzliwej debacie i pełnych emocji obradach, nasze jury wyłoniło zwycięzców. Oto laureaci:

  • nagroda główna - Karolina Ż. (Falenty)
  • nagroda II stopnia - Katarzyna K. (kasiakasia11), Katarzyna S. (katka_raa) i Artur K. (Stara Wieś)
Laureatom gratulujemy, a wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, za wasz trud włożony w przygotowanie projektów i za niebanalne pomysły i nowe, świeże spojrzenie na modę ciążową.
***


Jesteś w ciąży lub jesteś młodą mamą i nie możesz znaleźć dla siebie niczego, co byłoby zgodne z twoim dotychczasowym stylem? Wcale nie musi tak być! Weź udział konkursie Babyonline.pl i MumMe Code i zaprojektuj swoje ciążowe ubranie marzeń! Twój projekt zostanie pokazany na specjalnej konferencji prasowej i wejdzie do sprzedaży!

Zadanie konkursowe

Zaprojektuj ubranie dla kobiet w ciąży (technika pracy dowolna) i prześlij swój projekt na adres e-mail: redakcja@babyonline.pl lub pocztą na adres: Redakcja Babyonline.pl, ul. Wiejska 19, 00-480 Warszawa.
Redakcja poleca: Moda w ciąży – film
Ciało kobiet w ciąży zmienia się. Jeśli planujesz zakup stanika do karmienia, spodni, butów – koniecznie poznaj praktyczne wskazówki położnej dotyczące poszczególnych elementów ubioru kobiety w ciąży.

Nagrody w konkursie

  • Nagroda główna: zwycięski projekt zostanie uszyty przez MumMe Code, pokazany na specjalnej konferencji prasowej i wejdzie do sprzedaży. Autorka zwycięskiego projektu otrzyma voucher o wartości 1000 zł na zakupy w sklepie http://mummecode.com, voucher o wartości 1000 zł na opiekę dla dziecka w Centrum Medycznym Damiana.
  • Nagroda II stopnia: nagrodę II stopnia otrzymają 3 osoby, których projekt podbije serca jury. Każda z laureatek nagrody pocieszenia otrzyma 20-procentową zniżkę na zakup ubrań z najnowszej kolekcji MumMe Code, książkę Jurorki konkursu, Beaty Sadowskiej, pt. „I jak tu nie jeść” z jej autografem oraz zestaw kosmetyków Oillan Mama. W skład zestawu wchodzą: żel pielęgnacyjny do piersi, koncentrat redukujący rozstępy, aktywnie ujędrniający balsam do ciała.


Pamiętaj, że wcale nie musisz być profesjonalną projektantką, żeby twój projekt został zauważony. W tym konkursie liczy się pomysł, więc nawet szkic wykonany ołówkiem na zwykłej kartce papieru ma szansę wygrać!
Ponadto w konkursie może wziąć udział każdy (nie tylko obecne lub przyszłe mamy), nawet panowie :)
 

Wyjątkowe jury

Prace nadesłane na konkurs będzie oceniać wyjątkowe jury w składzie: Małgorzata Socha, Beata Sadowska, projektantki MumMe Code – Monika Bondarowicz i Magdalena Grabowska-Lewicka, dwie redaktorki Babyonline.pl oraz Dominika Korczak-Grabowska z Centrum Medycznego Damiana.

Zbieranie zgłoszeń zostało zakończone.
Regulamin konkursu

MumMe Code – z miłości do mody

Marka MumMe Code została stworzona przez dwie przyjaciółki – Monikę Bondarowicz i Magdalenę Grabowską-Lewicką. Obie spotkały się w Warszawie, choć pochodzą z dwóch krańców Polski. Co połączyło ekonomistkę z 10-letnim doświadczeniem w branży fashion i psycholog społeczną, z zamiłowania stylistkę po Fashion Institute of Technology w Nowym Jorku? Oczywiście miłość do mody! Ale nie tylko.

Ponieważ obie panie są także mamami, nieobce są im doświadczenia kobiet w ciąży, które z ładnych i eleganckich ubrań niejednokrotnie muszą przebrać się w dostępne na rynku stroje ciążowe, które często są infantylne lub wykonane ze sztucznych materiałów. Dlatego właśnie te dwie kreatywne kobiety stworzyły MumMe Code – modową markę, dedykowaną nowoczesnym kobietom, które chcą zawsze czuć się piękne i swobodne.
MumMe Code to połączenie swobodnego stylu miejskiego z nowościami ze świata mody. Wszystkie wzory są przemyślane, odpowiednio skrojone i dostosowane do figury kobiety w ciąży, a przy tym piękne i niezwykle praktyczne! Ubraniami z kolekcji MumMe Code możesz cieszyć się również po urodzeniu dziecka – wystarczy dodać pasek lub nosić nasze ubrania w zawsze modnej wersji „over size”.
 
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, to możliwość stworzenia dobrego projektu i okazja do przeżycia superprzygody.
Doładuj
Przeładuj