GRY
 
 

Konkurs "Co to znaczy kochać?" - wyniki

Weź udział w konkursie "Co to znaczy kochać?", dodaj zdjęcie, które - Twoim zdaniem - najlepiej oddaje hasło przewodnie konkursu, i wygraj jedną z książek ks. Jana Twardowskiego "Serce za serce, czyli co to znaczy kochać".

Konkurs "Co to znaczy kochać?"
fot. Fotolia
Ogłaszamy zwycięzców konkursu "Co to znaczy kochać?": Laureatom serdecznie gratulujemy!!!

Miłość ma wiele twarzy... Każdy z nas też wyraża ją na swój sposób. Niektórzy przytulając i mówiąc "kocham cię", niektórzy przygotowując pyszne dania lub czytając bajki na dobranoc. Ci najmłodsi natomiast rozdając soczyste buziaki lub malując piękne laurki  Pokaż nam, co według Ciebie i Twoich najbliższych znaczy "kochać".

Zadanie konkursowe

Dodajcie do naszej galerii na forum zdjęcie, które najlepiej pasuje do hasła przewodniego "Co to znaczy kochać?".

Ważne! Aby wziąć udział w konkursie należy mieć konto w systemie ja.w.polki.pl z podanym aktualnym adresem na terenie Polski, pod który wyślemy nagrodę. Osoby, które nie będą miały wpisanego adresu nie będą brane pod uwagę w wysyłce. Ważne! Adres będzie widoczny tylko dla użytkownika i osoby koordynującej przesyłkę produktów. (Uwaga! Zgłoszenia mailowe nie będą brane pod uwagę).
Redakcja poleca: Dlaczego nasza redakcja angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?
Nie tylko wrzucamy pieniądze do puszek, ale same z tymi puszkami chodzimy. Czasem my, a czasem nasze dzieci. Poznaj powody, dla których redakcja mamotoja.pl wspiera WOŚP.

Nagrody

10 książek ks. Jana Twardowskiego "Serce za serce, czyli co to znaczy kochać" wydanej przez Wydawnictwo Świętego Wojciecha. 
 

Więcej informacji na temat książki "Serce za serce, czyli co to znaczy kochać"

Konkurs trwa od 29.03.2015 r. do 13.04.2016 r.

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE (tu możesz dodać zdjęcie)

Regulamin konkursu
 

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj