bazgroszyt, kalendarz

Konkurs "Cztery pory Roku"

Pokaż nam, jaka jest ulubiona pora roku Twojego dziecka i wygraj jeden z sześciu bazgroszytowych Kalendarzy 2012 Rysuj z Gwiazdami. Konkurs zakończony!
bazgroszyt, kalendarz
Laureaci konkursu:
1. 27asia27
2. aska02051984
3. demo1
4. ewkank
5. milagros20
6. pimpek30

Zobacz nagrodzone zdjęcia »


Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich do kolejnych naszych konkursów.
RedakcjaBazgroszyty to twórcze kolorowanki rozwijające wyobraźnię. Mają służyć dziecku jako inspiracja, a nie prowadzić je „za rękę“. Każdy rysunek wykonany w oparciu o proponowane ćwiczenia może wyglądać inaczej. Tematyka i sposób przedstawienia zadań jest na tyle wciągający i ciekawy, że rodzic może z powodzeniem przyłączyć się do zabawy z dzieckiem. Internetowy serwis Bazgroszyt.pl zawiera gry i zabawy rozwijające wyobraźnię oraz materiały edukacyjne pomagające w przygotowaniu do szkoły i nauce pisania.

Zadanie konkursowe:
Pokaż nam, jaka jest ulubiona pora roku Twojego dziecka. Zdjęcie rysunku wykonanego dowolną techniką zamieść na forum mamacafe.pl, w tytule napisz krótki komentarz dlaczego akurat tę porę roku lubi dziecko oraz koniecznie wpisz wiek dziecka.

Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie »

Konkurs trwa od 14.02 do 28.02.2012 r.Nagrody:
6 x „Kalendarz 2012 Rysuj z Gwiazdami”

By wspierać ideę rozwijania dziecięcej wyobraźni powstał Bazgroszyt Gwiazd, w który zaangażowało się 12 znanych osób. Każda z nich naszkicowała rysunek, aby wspierać Fundację Mówimy obrazami.

Do niezwykłego wydania Bazgroszytu „Kalendarz 2012 Rysuj z Gwiazdami” swoje rysunki podarowali: Agnieszka Maciąg, Magda Mołek, Jurek Owsiak, Marzena Rogalska, Michał Rusinek, Joanna Sarapata, Małgosia Socha, Dorota Wellman, Daria Widawska, Robert Wolański, Dorota Zawadzka, Kasia Zielińska.

Dochód ze sprzedaży Bazgroszytów przeznaczony jest na Fundację Mówimy obrazami. Do tej pory jej wolontariusze wręczyli ponad 30 tysięcy kredek – otrzymało je dwa i pól tysiąca dzieci. Facebook Mówimy obrazami zrzesza ponad 11 tysięcy fanów. Pokolorujmy razem całą Polskę!

Czytaj więcej: www.facebook.com/Bazgroszyt, www.bazgroszyt.pl/blog.


Przed przystąpieniem do konkursu prosimy uważnie przeczytać Regulamin »
Redakcja poleca: #MamaBezPorównania: z tatą na kajaki [WIDEO]
Uprawianie sportów z dzieckiem jest ważne dla rodziców - wynika z badań IQS i Mamo, To Ja. A jak to wygląda w praktyce? Ten zabawny filmik wyjaśnia wszystko.

Ocena (1 ocena)

6.0
Doładuj
Przeładuj