konkurs grudniowy zimowy nastrój
fot. Fotolia

WYNIKI Wygraj zestaw gier Zielona Sowa oraz książkę Doroty Zawadzkiej! Konkurs „Grudniowy zimowy nastrój”

Weź udział w naszym konkursie "Grudniowy zimowy nastrój" - dodaj zdjęcie swojego dziecka, które pasuje do hasła przewodniego konkursu. Do wygrania 3 zestawy: książka Doroty Zawadzkiej „Dziecko swoje prawa ma” z autografem oraz zestaw gier Zielona Sowa.
konkurs grudniowy zimowy nastrój
fot. Fotolia
Gdy nadchodzi grudzień, przychodzą z nim pierwsze przygotowania do świąt, często pierwszy śnieg, a wszystko dookoła jest jakieś bardziej magiczne. Wykorzystajcie świąteczne przygotowania lub zimowy spacer, zróbcie zimowe lub świąteczne zdjęcie i wygrajcie fajną nagrodę!

Zadanie konkursowe

Dodajcie do naszej galerii na forum zdjęcie, które najlepiej pasuje do hasła przewodniego „Grudniowy zimowy nastrój".

Ważne! Aby wziąć udział w konkursie należy mieć konto w systemie ja.w.polki.pl z podanym aktualnym adresem na terenie Polski, pod który wyślemy nagrodę. Osoby, które nie będą miały wpisanego adresu nie będą brane pod uwagę w wysyłce. Ważne! Adres będzie widoczny tylko dla użytkownika i osoby koordynującej przesyłkę produktów. (Uwaga! Zgłoszenia mailowe nie będą brane pod uwagę).

Laureatami konkursu zostają:
Redakcja poleca: #MamaBezPorównania: z tatą na kajaki [WIDEO]
Uprawianie sportów z dzieckiem jest ważne dla rodziców - wynika z badań IQS i Mamo, To Ja. A jak to wygląda w praktyce? Ten zabawny filmik wyjaśnia wszystko.

Nagrody

 
3x mikołajkowy zestaw dla mamy i dziecka: książka Doroty Zawadzkiej „Dziecko swoje prawa ma” z autografem autorki i ExLibris Superniani – małym jeżykiem oraz zestaw 4 gier Zielonej Sowy: „Gram z sówką Zuzią” i „Zabawy zimowe”


autograf Doroty Zawadzkiej oraz ExLibris w książce "Dziecko swoje prawa ma"

Konkurs trwa od 6.12.2016 r. do 20.12.2016 r.
 

Zobacz też: Regulamin konkursu
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

O tym się mówi!

Zdrowie dziecka najważniejsze