Konkurs Happy Life
fot. mat. prasowe

WYNIKI Wygraj 1 z 5 bransoletek od Happy Life. Konkurs „Pierwsze karmienie”

Weź udział w naszym konkursie – napisz, jakie uczucia towarzyszyły Tobie podczas pierwszego karmienia piersią. Pięć najlepszych historii nagrodzimy piękną biżuterią od marki Happy Life.
Konkurs Happy Life
fot. mat. prasowe
Kiedy kobieta jest szczęśliwa? Niektórzy stwierdzą, ze gdy czuje się kochana. Drudzy, gdy realizuje swoje pasje. Ale tylko mamy stwierdzą, że najszczęśliwsze stały się w dniu, gdy dały nowe życie. Pamiętacie pierwsze chwile z maleństwem? Lekarze zalecają, aby po porodzie dziecko, jak najszybciej trafiło na brzuch mamy, blisko miejsca, w którym spędziło kilka ostatnich miesięcy. Najczęstszą reakcją maluszków jest nieporadne poszukiwanie piersi i pierwsze próby ssania.
W kolejnych miesiącach karmienie piersią staje się dla mam rutyną, czasami wyliczoną co do minuty. Przyjaciółmi świeżo upieczonych mam są wygodne i praktyczne ubrania. Praktyczne to takie, które ułatwią nam np. karmienie piersią. Happy Life to polska marka, a specjalizuje się w projektowaniu i szyciu sukienek dla mam karmiących. Ubrania wykonane są z elastycznych i naturalnych materiałów: bawełny lub wiskozy, z pewnością posłużą jeszcze długo po ciąży. Nas zachwyciły piękne ponadczasowe kroje, które sprytnie ukrywają niedoskonałości po ciąży. W naszym konkursie możesz zdobyć przedpremierowo jedną z 5 przepięknych bransoletek od Happy Life.
Nagrody trafią do:
  • Zmalowana
  • Karolinarym
  • Evli2
  • Wiolkak
  • Miga1312
     

Co zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Aby wziąć udział w konkursie "Pierwsze karmienie", należy:
  • mieć konto w systemie mamotoja.pl i adres na terenie Polski,
  • napisz, jakie uczucia towarzyszyły Tobie podczas pierwszego karmienia piersią w specjalnie założonym przez redakcję wątku konkursowym na forum.
Konkurs trwa od 26 listopada do 9 grudnia 2018 r. Wyniki konkursu ogłosimy do 16 grudnia 2018 r.

Laureatami konkursu zostanie 5 osób, których zgłoszenia zostaną wybrane przez jury. Nagrodami w konkursie jest 5 bransoletek od marki Happy Life.
Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.
Redakcja poleca: Jak mama wcześniaka może zadbać o laktację?
Nawet jeśli wcześniak na początku życia nie może ssać piersi mamy, można – i warto! – zadbać o laktację. Dzięki temu, kiedy maleństwo będzie już silniejsze, jego mama będzie gotowa przystawić je do piersi i nakarmić. Karmienie piersią może się udać, ale dla sukcesu bardzo ważne będą pierwsze godziny i dni po porodzie.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy