Dzieci w przedszkolu wykonują prace plastyczne
fot. Fotolia

Konkurs dla przedszkoli rozstrzygnięty!

Skrzący się jesiennymi kolorami las, dyniowa Pani Jesień, sunący wśród liści jeżyk, a nawet słoikowo-piórkowo-liściaste sówki – to bohaterowie prac plastycznych, które zwyciężyły w konkursie magazynu "Przedszkolak". I dowód na to, że dziecięca wyobraźnia nie zna granic.
Dzieci w przedszkolu wykonują prace plastyczne
fot. Fotolia
W specjalnym, wrześniowym wydaniu magazynu "Przedszkolak" ogłosiliśmy konkurs plastyczny dla przedszkoli. Jak na pierwsze powakacyjne wydanie przystało, jego tematem była jesień. Oto, w jak niebanalny sposób dzieci (wraz z opiekunami) zilustrowały ten banalny przecież temat. Nagrody – zabawy kreatywne ufundowane przez firmę CzuCzu – trafią więc w dobre ręce. 

Oto lista zwycięzców i nagrodzone prace: Przedszkole nr 94 Kraina Słonecznych Marzeń 
ul. Smoleńska 64, 03-526 Warszawa 
Grupa VI pod kierunkiem pań: Marleny Żmudy i Beaty Adamskiej, za pracę przestrzenną z wykorzystaniem piórek, liści, plasteliny.
Przedszkole nr 158 
ul. Dwóch Mieczy 30/36, 04-491 Warszawa 
Grupa Tygryski (Maja Fiedoruk 4 lata) pod kierunkiem pań: Haliny Radzimińskiej, Mirosławy Śliwki, za pracę przestrzenną.
Przedszkole Sióstr Felicjanek im. św. Franciszka z Asyżu
ul. Kościuszkowców 85, 04-545 Warszawa 
Praca grupowa (Ania Kuczyńska lat 6, Jaś Staszałek lat 6, Zosia Gogłoza lat 6, Antonina Jurkowska lat 6, Szymon Głowacki lat 6) pod kierunkiem pani Doroty Orzechowskiej, za pracę przestrzenną wykonaną z materiałów przyrodniczych.
Przedszkole nr 412
ul. Pála Telekiego 8, 02-793 Warszawa
Grupa I Biedronki pod kierunkiem pań: Doroty Łach, Magdaleny Rucińskiej, Agnieszki Winnickiej, za pracę wykonaną techniką formowania masy solnej.
Przedszkole nr 96
ul. Wyspiańskiego 5, 01-577 Warszawa
Oddział V pod kierunkiem pani Aliny Pacanowskiej, za pracę przestrzenną.


   
Nagrody w konkursie
– zabawy kreatywne dla dzieci w wieku 3-4 lat – ufundowała firma CzuCzu.

Już dziś kup kreatywny zestaw CzuCzu do wielokrotnego rysowania. Zapewnisz dzieciom rozwijającą zabawę, która przygotuje je do nauki pisania, poszerzy wyobraźnię, wyćwiczy spostrzegawczość i koncentrację oraz rozwinie umiejętność logicznego myślenia. Zestaw zawiera: 64 ilustracje na 32 kartach, pisak suchościeralny i ściereczkę. Cena: 34,90. 
Więcej na: www.czuczu.pl

 
Redakcja poleca: Figurka z plasteliny - kot
Jak zrobić kotka z plasteliny? Nasza specjalista pokaże wam jak wyczarować taką figurkę.
Oceń artykuł

Ocena 4 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy