Konkurs z Lemoiniq
fot. Adobe Stock, mat. prasowe

Wygraj 1 z 5 bransoletek z kryształami Swarovskiego od Lemoniq. Konkurs "Wymarzony prezent"

Weź udział w naszym konkursie – opisz wymarzony prezent Twojego dziecka. Pięć najlepszych odpowiedzi nagrodzimy pięknymi bransoletkami dla dziewczynek od marki Lemoniq.
Konkurs z Lemoiniq
fot. Adobe Stock, mat. prasowe
Ostatnio całą redakcją myśleliśmy o prezentach, które marzyły nam się, gdy byliśmy dziećmi. W porównaniu z dzisiejszymi zachciankami dzieci były one znacznie skromniejsze, ale równie kreatywne. Najszersza dyskusja dotyczyła powodu, dla którego dzieci na całym świecie dostają prezenty tylko na gwiazdkę (tak przynajmniej pokazywały filmy w telewizji), a dzieci w Polsce Święty Mikołaj odwiedza aż dwa razy! W Mikołajki zostawiał prezenty pod poduszką, a w wigilijny wieczór pod choinką. Dlaczego jesteśmy tak rozpieszczani? Czy ktoś z Was zna odpowiedź?
Razem z polską marką Lemoniq zorganizowaliśmy dla Was konkurs świąteczny. Marka Lemoniq® istnieje na rynku od 2008 roku. To producent biżuterii kolorowej zwanej również modową. Całość oferty stanowi biżuteria zaprojektowana i wyprodukowana ręcznie ze starannie wyselekcjonowanych materiałów wysokiej jakości w pracowni w Józefosławiu pod Warszawą. Oferta marki skierowana jest do wszystkich: kobiet, mężczyzn oraz dzieci. W naszym konkursie możecie wygrać przepiękne bransoletki dla dziewczynek z kryształami Swarovskiego.

Co zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Aby wziąć udział w konkursie "Wymarzony prezent", należy:
  • mieć konto w systemie mamotoja.pl i adres na terenie Polski,
  • opisz w kilku zdaniach wymarzony prezent twojego dziecka w specjalnie założonym przez redakcję wątku konkursowym na forum.
Konkurs trwa od 14 grudnia do 30 grudnia 2018 r. Wyniki konkursu ogłosimy do 7 stycznia 2019 r.
Laureatami konkursu zostanie 5 osób, których zgłoszenia zostaną wybrane przez jury. Nagrodami w konkursie jest 5 bransoletek ze srebra 925​ od marki Lemoniq.

 
Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.
Redakcja poleca: Jak wypadło mleko następne Enfamil Premium MFGM 2 w naszym teście? Sprawdź!
Badania nad składem mleka z piersi trwają od lat i stanowią inspirację do zmian w składzie mlek modyfikowanych dla niemowląt. W ręce mam oddaliśmy mleko następne Enfamil Premium MFGM 2 i poprosiliśmy o jego przetestowanie. Dowiedz, się jak wypadł ten sprawdzian!
Doładuj
Przeładuj