WYNIKI Wygraj 1 z 4 kultowych gier Activity Go. Konkurs „Pierwszy dzień”

Weź udział w naszym konkursie „Pierwszy dzień” – pokaż na naszym forum zdjęcie swojego dziecka w pierwszym dniu szkoły, przedszkola lub żłobka. Do wygrania 4 gry Activity Go.
Pierwszy dzień
fot. Adobe Stock, mat. prasowe
Czy pamiętacie swój pierwszy dzień w szkole? Wbrew pozorom nasi rodzice byli tym faktem bardziej przejęci niż my sami. Mamusiom i tatusiom trudno przyjąć do świadomości, że ich dziecko dorasta i nigdy nie będzie już maluszkiem, a za kilkanaście lat będzie odbierać dyplom ukończenia studiów. Dojrzewanie dziecko wymaga zaangażowania, obecności i wsparcia rodziców. Dzięki temu „mały dorosły” będzie bardziej pewny siebie, gotowy na nowe wyzwania, jednocześnie czując odpowiedzialność za swoją przyszłość.
Zadbajcie o odświętne ubranko, pożywne śniadanie i dobry humor. Nie stresujcie dziecka odpowiedzialnością, a uświadomcie, że to będzie przyjemny czas, pełen zabawy i nauki. Gotowi na wasz pierwszy dzień? Z pewnością uwiecznicie ten wyjątkowy moment – my nagrodzimy najciekawsze zdjęcia.

Na czym polega gra?

Gra dla 3 - 16 graczy od 12 lat. Bardzo zabawna, wielokrotnie nagradzana gra, podczas której nogi i ręce są w ciągłym ruchu. Narysuj 'pączek w maśle', pokaż na migi 'lep na muchy', opisz 'cuda na patyku' nim upłynie czas! Gracze na zmianę losują hasła i próbują je przedstawić swojej drużynie na jeden z trzech sposobów: rysując, opisując słownie lub za pomocą pantomimy. Jeśli ktoś odgadnie hasło zanim przesypie się piasek w klepsydrze, drużyna zdobywa punkty. Emocji dodają także 'Otwarte rundy', w których biorą udział wszystkie drużyny. Doskonała zabawa gwarantowana zarówno w dużej jak i małej grupie. Activity ożywi każde spotkanie!

Zwycięzcy:
  • czajunia
  • onca22
  • mary1805
  • mamaiamelka
Redakcja poleca: Zobacz hity wśród gier dla dzieci - film
Jaką kupić pierwszą grę planszową? Jak wybrać odpowiednią grę dla całej rodziny? Poznajcie najciekawsze gry dla dzieci, a wśród nich taka, która pachnie ogniem!

Co zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Aby wziąć udział w konkursie "Pierwszy dzień", należy:
  • mieć konto w systemie mamotoja.pl i adres na terenie Polski,
  • prześlij zdjęcie pokazujące twoje dziecko w pierwszym dniu w szkole, przedszkolu lub żłobku w specjalnie założonej przez redakcję galerii konkursowej na forum.
Konkurs trwa od 31 sierpnia do 16 września 2018 r. Wyniki konkursu ogłosimy do 27 września 2018 r.
Do wygrania 4x gra Activity Go.
Zachęcamy do zapoznania się regulaminem konkursu.
 
Konkurs jest częścią serii konkursów zorganizowanych we współpracy z firmą Piatnik. Zachęcamy do odwiedzenia strony piatnik.pl, gdzie znajda Państwo więcej fantastycznych gier dla całej rodziny oraz do obserwowania profilu w social media, gdzie publikowane są gry i zabawy dla rodziców.
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

Narzędzia dla mam

Więcej

Już jest 500 plus na pierwsze dziecko

Słoneczne ABC